ଏହି ଦୁଇଟି ଅକ୍ଷରରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ନାମର ମହିଳାଙ୍କୁ ପ୍ରାୟ ଅଧିକାଂଶ ପୁରୁଷ ଅଧିକା ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି

Spread the love

ନିଜ ନାମରୁ ହିଁ ନିଜର ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ହୋଇଥାଏ । ତେଣୁ ପ୍ରତ୍ୟେକଙ୍କ ଜୀବନରେ ନାମର ଏକ ବିଶେଷ ମହତ୍ଵ ରହିଥାଏ । ସବୁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ନାମର ପ୍ରଥମ ଅକ୍ଷର ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ବହୁତ ବଡ ପ୍ରଭାବ ପକାଇ ଥାଏ । ନାମର ପ୍ରଥମ ଅକ୍ଷର ଦ୍ଵାରା ମଣିଷ ବିଷୟରେ ବହୁତ କିଛି ଜଣା ପଡି ଥାଏ । ସବୁ ମଣିଷ ନିଜର ନାମର ପ୍ରଥମ ଅକ୍ଷର ଦ୍ଵାରା ନିଜର ଭବିଷ୍ୟତ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରି ଥାଏ । ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ଭଲ ଏବଂ ଖରାପ ଅଭ୍ୟାସ ଅଛି । କିନ୍ତୁ କିଛି ଲୋଙ୍କର ଖରାପ ଅଭ୍ୟାସ ଯୋଗୁ ଅନ୍ୟ ଲୋକମାନେ ଅସୁବିଧାରେ ପଡିଥାନ୍ତି ।

ଏମିତିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ହିଁ ଜଣା ପଡିଯାଏ କି କେଉଁ ନାମର ଝିଅ ସବୁଠୁ ବେଶୀ ଭଲ ହୋଇଥାଏ ଏବଂ କେଉଁ ଝିଅ ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ମିଶି କରି ରହିବ । ଆଜି ଆମେ ଏହି ପୋସ୍ଟରେ ସେହି ମହିଳାଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବୁ ଯେଉଁମାନେ ସବୁ ପୁରୁଷଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପସନ୍ଦ ଅଟନ୍ତି ।

G ନାମଧାରି ମହିଳାମାନେ

ଯେଉଁ ମହିଳା ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନାମ G ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ସେମାନେ ହୁଏ ତ ବେଶୀ କଥା କୁହନ୍ତି କିମ୍ବା ନହେଲେ ଏକଦମ ଶାନ୍ତ ରୁହନ୍ତି । ଶାନ୍ତି ରହୁଥିବା ଝିଅମାନେ ଫାଲତୁ କଥା ନ କହି କେବଳ କାମ ର କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତି । ଏହି ନାମ ଧାରି ଝିଅମାନଙ୍କର ଆଖି ଏବଂ ମୁହଁ ଗଢଣ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ହୋଇଥାଏ । ଏମାନେ ଜୀବନରେ ବହୁତ ନାଁ କରନ୍ତି ।

ଏମାନଙ୍କୁ ସେହି ଜାଗା ଭଲ ଲାଗେ ଯେଉଁଠି ଜ୍ଞାନ ମିଳିଥାଏ । ଏମାନେ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ହୋଇଥାନ୍ତି ସେଥିପାଇଁ ଏମାନଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ଆଡକୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବା ପାଇଁ କଷ୍ଟ କରିବାକୁ ପଡେ ନାହିଁ ।

R ନାମଧାରି ମହିଳାମାନେ

ଯେଉଁ ମହିଳା ମାନଙ୍କ ନାମ R ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥାଏ ସେମାନେ ସ୍ଵଭାବରେ ବହୁତ ଭଲ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କର ସ୍ଵାଭାବ ଏତେ ଭଲ ହୋଇଥାଏ କି ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଥାନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ସମସ୍ତଙ୍କର ହୃଦୟ ଜିତି ନିଅନ୍ତି । ଏମାନେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ହୋଇଥାଆନ୍ତି ଏବଂ ନିଜର ସୁନ୍ଦରତା ପାଇଁ କାହାକୁ ବି ନିଜ ଆଡକୁ ଆକର୍ଷିତ କରି ପାରନ୍ତି ।

ଏହି ନାମଧାରୀ ଝିଅମାନେ ବହୁତ ଶିକ୍ଷିତ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କର ଏହି ଭଳି ଗୁଣ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଭଲ ଗୁଣ ଯୋଗୁ ପୁରୁଷ ମାନେ ଏହି ନାମଧାରି ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ।