ସଲମାନଙ୍କ ସହିତ ଦେଖାଯାଇଥିବା ଏହି ଝିଅଟି ଆଜି ହୋଇଗଲେଣି ଟପ ବଲିଉଡ଼ ଅଭିନେତ୍ରୀ ।

Spread the love

ସର୍ବେ ପ୍ରଥମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଜଣାଇଦେଉଛୁ ଯେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ସଲମାନ ଏବଂ ଆଲିୟାଙ୍କ ନାମ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇଛି, ହଁ ତାହା ଏଥିପାଇଁ କାରଣ ବହୁତ ଅପେକ୍ଷା ପରେ ସଞ୍ଜୟ ଲୀଳା ଭଂଶାଳୀଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଂଶାଆଲ୍ହାରେ ଏହି ଦୁଇଜଣ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ସାଥିରେ ନଜର ଆସିବେ । ହଁ, ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଜଣାଇଦେଉଛୁ ଯେ, ସଲମାନ ଖାନ୍ ଏବଂ ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଏହା ମଧ୍ୟ ଜଣାଇଦେଉଛୁ ଯେ, ଏପରି ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ହେଉଛି ଯେ, ଯେବେ ଦୁହେଁ ସାଥିରେ କୌଣସି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି ।

ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଜଣାଥିବ ଯେ, ଆଲିୟା ବହୁତ କମ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ହିଁ ଗତ ଦିନଗୁଡିକରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଇଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରୁ ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ଉତ୍ତମ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ଶ୍ରେଣୀରେ ସାମିଲ କରିବାକୁ ଲାଗିଛନ୍ତି । ସେଠାରେ ହିଁ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ବୋଧହୁଏ ଏହା ଜଣାନଥିବ ଯେ, ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କ ବୟସରେ ୨୭ ବର୍ଷର ଅନ୍ତର ରହିଛି । ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଜଣାଇଦେଉଛୁ ଯେ, ଯେବେ ସଲମାନ ୧୯୮୮ ମସିହାରେ “ବିବି ହୋ ତୋ ଏସି” ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ବଲିଉଡ଼ରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ ତେବେ ଆଲିୟା ଜନ୍ମ ମଧ୍ୟ ହୋଇ ନ ଥିଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ ଜାଣିଥିବେ ଯେ, ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବୟସର କେତେ ଅନ୍ତର ରହିଛି ।

ଜଣାଇଦେଉଛୁ ଯେ “ଇଂଶାଅଲ୍ହା”ରେ ଆଲିୟା ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ ଯେବେଠାରୁ ଏହି ଖବରଟି ସାମନାକୁ ଆସିଛି ତେବେ ଠାରୁ ଏହାର ଚର୍ଚ୍ଚା ଆରମ୍ଭ ହୋଇସାରିଛି । କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଗୋଟିଏ ପୁରାତନ ଫୋଟୋ ମଧ୍ୟ ସାମନାକୁ ଆସିଛି ଯାହା ଭାଇରଲ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା, ହଁ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଜଣେଇଦେଉଛୁ ଯେ, ଏହି ଫୋଟୋରେ ସଲମାନ କିଛି ଶିଶୁମାନଙ୍କ ସହିତ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । କୁହାଯାଉଛି ଯେ, ଫୋଟୋରେ ସଲମାନଙ୍କ ସହିତ ଆଲିୟା ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି । ଯଦିଓ ଏହାର ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ପୁଷ୍ଟି ହୋଇନାହିଁ କି ଏହି ଫୋଟୋରେ ସଲମାନଙ୍କ ସହିତ ଆଲିୟା ଅଛନ୍ତି କି ନାହାଁନ୍ତି ।

ସଲମାନ ଖାନ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ନେଇ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ କିଛି ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ କି ସେ ଭଂଶାଳୀଙ୍କ ସହିତ କାମ କରୁଛନ୍ତି । ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ- “୨୦ ବର୍ଷ ହୋଇଗଲାଣି । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ବହୁତ ଆନନ୍ଦିତ ଅଛି ଯେ, ମୁଁ ଏବଂ ସଞ୍ଜୟ ଚଳଚିତ୍ର ଇଂଶାଅଲ୍ହା ସହିତ ପୁଣିଥରେ ଫେରି ପାରିଛୁ ।” ଏହା ପରେ ଆଲିୟା ମଧ୍ୟ ଟ୍ୱିଟରରେ ଭଂଶାଳୀଙ୍କ ସହିତ କାମ କରିବାକୁ ନେଇ ନିଜର ଖୁସି ଜାହିର କରିଛନ୍ତି । ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ – “ସେ କହିଥିଲେ ଖୋଲା ଆଖିରେ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖ ଏବଂ ମୁଁ ତାହା ହିଁ କଲି । ସଂଜୟ ସାର୍ ଏବଂ ସଲମାନ ସାଥିରେ ଏହା ବହୁତ ଉତ୍ତମ ଅଟେ ।

ଇଂଶାଅଲହାର ଏହି ସୁନ୍ଦର ଯାତ୍ରାରେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଜଡ଼ିତ ହେବା ପାଇଁ ମୁଁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି ।” ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଦ୍ୱିତୀୟ ଟ୍ୱିଟରେ ଆଲିୟା ଲେଖିଥିଲେ ଯେ – “ଯେବେ ମୁଁ ୯ ବର୍ଷର ଥିଲି ତେବେ ମୁଁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ସଞ୍ଜୟ ଲୀଳା ଭଂଶାଳୀଙ୍କ ଅଫିସକୁ ଯାଇଥିଲି ସେହି ସମୟରେ ମୁଁ ବହୁତ ନର୍ଭସ ଥିଲି । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଶା ଏବଂ ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଥିଲି ଯେ, ମୁଁ ତାଙ୍କ ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିବି, ଏହି କଥାର ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅପେକ୍ଷା ରହିଛି ।”

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଅନ୍ୟ ଷ୍ଟାର କାଷ୍ଟକୁ ନେଇ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ଖୁଲାସା କରାଯାଇ ନାହିଁ । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ନେଇ କୁହାଯାଉଛି ଯେ, ଏହା ଗୋଟିଏ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଅଟେ । ସେମିତିରେ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଜଣାଇ ଦେଉଛୁ ଯେ, ଭଂଶାଳୀଙ୍କ ଶେଷ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଗତ ବର୍ଷ ପଦ୍ମାବତ ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା ଯାହା ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ସଫଳ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଥିଲା ।