ଲୋକଙ୍କୁ ପାଗଳ କରୁଥିବା ମାଆ ଝିଅଙ୍କ ଏହି ଫୋଟୋ ! Zoom କରି ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣଙ୍କର ମଧ୍ୟ ହେବ ଏହି ଅବସ୍ଥା !

Spread the love

ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଆସୁଥିବା ଦିନଗୁଡ଼ିକରେ କିଛି ନା କିଛି ଭାଇରାଲ ହେବାକୁ ଲାଗିଥାଏ । ଏହି ଭାଇରାଲ ଜିନିଷ ମଧ୍ୟରେ ବେଳେବେଳେ କିଛି ଏମିତି ଜିନିଷ ଦେଖିବାକୁ ମିଳି ଯାଇଥାଇ, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆମକୁ ନିଜ ଆଖି ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ହୋଇନଥାଏ । ଆମକୁ ଲାଗିଥାଏ ଏହି ଜିନିଷ ସବୁ ନକଲି ଅଟେ କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଏହି ଜିନିଷର ଗଭୀରତା ଭିତରକୁ ଯାଇଥାନ୍ତି; ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତ କଥା ଜଣାପଡିବା ପରେ ଆପଣଙ୍କ ହସ୍ ଉଡ଼ି ଯାଇଥାଏ । ଏମିତି ହିଁ କିଛି ଏହି ଦିନ ଗୁଡ଼ିକରେ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ୍ ଦୁଇ ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ଏହି ଦିନଗୁଡ଼ିକରେ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଗୋଟିଏ ଫୋଟୋ ଅଧିକ ମାତ୍ରାରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏହି ଫୋଟରେ ଦୁଇ ମହିଳା ସୋଫା ଉପରେ ବସିଛନ୍ତି, ହାତରେ ମେହେନ୍ଦି ଲଗାଇ ହସୁଛନ୍ତି । ଦେଖିବାକୁ ଦୁଇ ଜଣ ମହିଳା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଅଟନ୍ତି । ଯେତେବେଳେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ଏହି ଫୋଟକୁ ପ୍ରଥମ ନଜରରେ ଦେଖୁଥିବେ ତୋ ଲାଗିଥାଏ କି ଏହି ଦୁଇ ଜଣ ମହିଳା ପରସ୍ପର ସାଙ୍ଗ ଅଟନ୍ତି । କିଛି ଲୋକ ଏମାନଙ୍କୁ ଦୁଇ ଭଉଣୀ ଭାବିବାର ଭୁଲ ମଧ୍ୟ କରିଦିଅନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଫୋଟକୁ ଜୁମ କରି କିମ୍ବା ଅଲଗା ଅଲଗା ଭାବରେ ଦେଖିଲେ ଏବଂ ଲୋକଙ୍କୁ ଏହି ଭାଇରାଲ ଫଟର ସତ କଥା କୁହାଗଲା ପରେ ହସ୍ ଉଡିଯାଇଥିଲା । ତାଙ୍କୁ ସେହି ସତ କଥା କୁହାଗଲା ତୋ ହସ୍ ଉଡି ଯାଇଥିଲା । ତାଙ୍କୁ ସେହି ସତ କଥା ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ହୋଇନଥିଲା, ଏମିତି କେମିତି ହୋଇପାରିବ ।

ପ୍ରକୃତରେ ଏହି ଫୋଟରେ ଦେଖା ଯାଉଥିବା ଦୁଇ ମହିଳା ନା ହିଁ ଭଉଣୀ ଅଟନ୍ତି ନା ହିଁ ସାଙ୍ଗ ଅଟନ୍ତି ବରଂ ଏହି ଦୁଇ ଜଣ ମାଆ ଏବଂ ଝିଅ ଅଟନ୍ତି । କ’ଣ ଲାଗିଲା ନା ୪୦ ଭୋଲ୍ଟର ଝଟକା ? କିନ୍ତୁ କଥା କେବଳ ଏତିକିରେ ଶେଷ ହେଉନାହିଁ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଚମକାଇବା ଭଳି ସତ କଥା ଶୁଣିବା ପରେ ଲୋକ ବୁଝି ପାରୁନାହାଁନ୍ତି ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ମାଆ କିଏ ଅଟନ୍ତି ? ଏବଂ ଝିଅ କିଏ ଅଟନ୍ତି ?

ଦୁହେଁ ହିଁ ଦେଖିବାକୁ ଯୁବତୀ ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ଅଟନ୍ତି । ଏମିତିରେ ଲୋକେ ଫୋଟୋ ଦେଖି ଦ୍ଵନ୍ଦରେ ପଡିଯାଇଛନ୍ତି । ଟିକେ ନଜର ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏହି ଫୋଟୋ ଉପରେ ପକାନ୍ତୁ ଏବଂ ଭାବନ୍ତୁ ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମାଆ କିଏ ଏବଂ ଝିଅ କିଏ ଅଟନ୍ତି ।

କଣ ହେଲା ? ଭାବି ପାରୁ ନାହାଁନ୍ତି ? କିଛି କଥା ନାହିଁ ଚାଲନ୍ତୁ ଆମେ ହିଁ ଆପଣଙ୍କ ମନର ଏହି ଦ୍ଵନ୍ଦକୁ ଦୂର କରିଦେବୁ । ବାସ୍ତବରେ ଫୋଟରେ ଡାହାଣ ପଟରେ ନଜର ଆସୁଥିବା ମହିଳା ରଶ୍ମି ସଚଦେବା ଅଟନ୍ତି ଯିଏକି ଜଣେ ମାଆ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ବାମ ପଟରେ ଦେଖା ଯାଉଥିବା ଝିଅ ତାଙ୍କର ଝିଅ ଅଟନ୍ତି ।

ରଶ୍ମି ସଚଦେବା ଜୟପୁରରେ ମିସେଜ୍ ୟୁନିଭରସ ୟୁରୋ ଏସିଆର ବହି ନିଜ ନାମରେ କରିଛନ୍ତି । ରଶ୍ମିଙ୍କର ଏହି ଦକ୍ଷତା ଯୋଗୁଁ ଆଜି ତାଙ୍କର ଚର୍ଚ୍ଚା ପୁରା ରାଜସ୍ଥାନରେ ହେବାକୁ ଲାଗିଛି । ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇ ଦେଉଛୁ କି ରଶ୍ମି ଆଗାମୀ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ମଧ୍ୟ ଭାଗ ନେବାରେ ଭାବୁଛନ୍ତି । ନିଜର ଝିଅକୁ ଭଲରେ ବଡ଼ କରିବା ସହିତ ରଶ୍ମି ଇଣ୍ଟିରିୟର ଡିଜାଇନିଙ୍ଗରେ ଡିପ୍ଲମା ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ।