ଶବାନା ଆଜମୀଙ୍କ କଥାରୁ ବହୁତ ରାଗିଗଲେ ବଲିଉଡ଼ର ଏହି ହୋଟ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ! କହିଲେ ମୁଲକ ଓ ଦେଶ ମଧ୍ୟରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଥାଏ ।

Spread the love

ପାୟଲ ରୋହତଗି ଶବାନା ଆଜମୀଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଏହା କହିଥିଲେ ଓ ଏହି ଖବରଟି ପ୍ରସାରିତ ହୋଇଗଲା ।

ବିଗ-ବସର ଏକ୍ସ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପାୟଲ ରୋହତଗିଙ୍କ ଭିଡ଼ିଓ ଖୁବ୍ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଏବଂ ଏହା କିଛି ନୂଆ କଥା ନୁହେଁ । ସେ କେବେ ନିଜ ଫେସବୁକ ଲାଇଭକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟି ଥାଆନ୍ତି ତୋ କେବେ ବିବାଦିତ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଫସିଯାନ୍ତି । ପାୟଲ କେବେ ଦେଶ ପାଇଁ ପାକିସ୍ତାନି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଗୋହର ଖାନଙ୍କ ସହିତ କଳହ ଲାଗିଯାନ୍ତି ତୋ ଆଉ କେବେ ସ୍ୱରା ଭାସ୍କରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗାଳି କରିଦିଅନ୍ତି । ଏବେ ପାୟଲ ରୋହତଗିଙ୍କ ନିଶାନାରେ ଆସିଛନ୍ତି, ବଲିଉଡ଼ରେ ଏହି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ । ଶବାନା ଆଜମୀଙ୍କ ବୟାନରେ ରାଗିଗଲେ ବଲିଉଡ଼ର ଏହି ହୋଟ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ, ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା କଣ ଅଛି ଏହି ମାମଲା ?

ଶବାନା ଆଜମୀଙ୍କ ବୟାନ ଉପରେ ରାଗିଗଲେ ବଲିଉଡ଼ର ଏହି ହୋଟ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ :

ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ପାୟଲଙ୍କ ଗୋଟିଏ ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରଲ ହେଉଛି ଯେଉଁଠାରେ ସେ ଶବାନା ଆଜମୀଙ୍କ ଉପରେ ରାଗୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି । ଗତ ଦିନରେ ଇନ୍ଦୋରରେ ଆୟୋଜିତ ଗୋଟିଏ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଶବାନା ଆଜମୀ କିଛି ଏମିତି କହିଲେ ଯେ, ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଦେଶଦ୍ରୋହୀ ବୋଲି କହିଲେ । ଶବାନା ଆଜମୀ କହିଥିଲେ, “ଆଜିକାଲି ଏପରି ସମୟ ଆସିଗଲାଣି ଯେ, ସରକାରଙ୍କ ଯୋଜନା କରିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଦେଶଦ୍ରୋହୀ କହୁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ ଡରିବାର କିଛି ନାହିଁ । କାରଣ ତାଙ୍କୁ ଦେଶଭକ୍ତିର ସାର୍ଟିଫିକେଟ ଦରକାର ନାହିଁ ।”

ଏହି କଥାର ଜବାବରେ ପାୟଲ କହିଲେ ଯେ, “ଶବାନା ଆଜମୀଙ୍କୁ ଏବେ କୌଣସି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମିଳୁନାହିଁ ତୋ ସେ ରାଜନୀତିରେ ଆସିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି । ଶବାନା ଆଜମୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଭୁଲ ସୂଚନା ଦେଉଛନ୍ତି । ଶବାନାଙ୍କ ଭାରତ ଦେଶକୁ ମୁଲକ ବୋଲି କହିବା ପାୟଲ ରୋହତଗିଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ନାହିଁ ଓ ଭିଡ଼ିଓରେ ଏତିକି ମଧ୍ୟ କହିଲେ ଯେ, ମୁଲକ ଗୋଟିଏ ଉର୍ଦ୍ଧୁ ଶବ୍ଦ ଅଟେ ଓ ଆମେ ହିନ୍ଦୁ ବିଚାର ଧାରା ଭଳି ଦେଶରେ ରହୁ । ତେବେ ଆମକୁ ମଧ୍ୟ ହିନ୍ଦୀ ହିଁ କହିବା ଉଚିତ ।

ପାୟଲ ଆଗକୁ କହିଲେ , “ଭାରତରେ ହିନ୍ଦୁତ୍ୱର ବିଚାରଧାରା ମାନନ୍ତି ଏବଂ ଏଥିପାଇଁ ଏହି ଦେଶକୁ ମୁଲକ ନୁହେଁ ବରଂ ଦେଶ କହନ୍ତି । ଶବାନା ଆଜମୀ ନିଜକୁ ଫେମିନିଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଚାହଁନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେ କାହିଁକି କହିଲେ ନାହିଁ ଯେବେ ତାଙ୍କ ଧର୍ମର ମୌଲବୀ ତାଙ୍କୁ ବଲିଉଡ଼ରେ କାମ କରିବା ପାଇଁ ଅପଶବ୍ଦ କହିଥିଲେ ।” ପାୟଲଙ୍କ ଅନୁସାରେ, ମହିଳାଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ କହିବା ପାଇଁ ଶବାନା ପ୍ରଥମେ ତିନ ତଲାକ ଓ ହଲାଲା ପରି ବିଷୟରେ କହିବା ଉଚିତ ଅଟେ । ପାୟଲଙ୍କ କହିବା କଥା ଏହା ଯେ, ତାଙ୍କୁ ଜଣା ନାହିଁ ଯେ ସେ ଯାଭେଦ ଅଖତରଙ୍କ ସହିତ ଆଇନ ଗତ ଭାବରେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି କି ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଯିଏ ନିଜେ କାଚ ଘରେ ରହିଥାନ୍ତି ସେ ଅନ୍ୟଙ୍କ ଘରେ ପଥର ମାରନ୍ତି ନାହିଁ । ଏହା ଛଡ଼ା ପାୟଲ ଶବାନା ଆଜମୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଅନେକ କଥା କହିଥିଲେ ।

ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଜଣାଇଦେଉଛୁ ଯେ, ପାୟଲ ରୋହତଗି ବିଗ-ବସ ଛଡ଼ା ଚାଇନା ଟାଉନ, ତୋବା-ତୋବା, ଚେତନା, ଢୋଲ, ଦିଲ କବଡ଼ି, ଫନ ପରି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମାନଙ୍କରେ କାମ କରିଛନ୍ତି । ପାୟଲ ୨୦୧୨ ମସିହାରୁ କୌଣସି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରି ନାହାଁନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ସବୁବେଳେ ଆକ୍ଟିଭ ଥାନ୍ତି ।