ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ନିଜ ପିତାଙ୍କ ବୟସ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ସହିତ ରୋମାନ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ଟିକେ ମଧ୍ୟ ହୋଇନଥିଲେ ଲଜ୍ଜିତ !

Spread the love

ଆଜି ଏହି ଆର୍ଟିକିଲରେ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ଠାରୁ ବହୁତ ବୟସ୍କ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ରୋମାନ୍ସ କରିଛନ୍ତି ।

ଅନୁଷ୍କା ସେଟ୍ଟୀ:-

ବାହୁବଳିୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା ସାରା ଭାରତରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅନୁଷ୍କା ଶେଟ୍ଟୀ ନିଜଠାରୁ ୨୨ ବର୍ଷ ବଡ ଥିବା ଡନ୍ ନମ୍ବର ୱାନ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସୁପରଷ୍ଟାର ନାଗାର୍ଜୁନଙ୍କ ସହ କାମ କରିଥିଲେ ।

ରାକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂ:-

ଅନେକ ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂ ଜଣେ ସୁନ୍ଦର ଦକ୍ଷିଣ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯିଏ ଫିଟନେସ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ପୁନର୍ବାର ବଞ୍ଚିବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତି । ସେ ନିଜଠାରୁ ୩୧ ବର୍ଷ ବଡ ଥିବା ଦକ୍ଷିଣର ସୁପରଷ୍ଟାର ନାଗାର୍ଜୁନଙ୍କ ସହ ‘ମନମାଧୁଡୁ ୨’ ରେ କାମ କରିଥିଲେ ।

ସାଇ ମଞ୍ଜରେକର:-

ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସହିତ ଚଳଚିତ୍ର ‘ଦାବଙ୍ଗ ୩’ରେ ନଜର ଆସିଥିବା ସାଇ ମଞ୍ଜରେକର । ମହେଶ ମଞ୍ଜରେକରଙ୍କ ଝିଅ ଅଟନ୍ତି । ‘ଦାବଙ୍ଗ ୩’ରେ ସେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ସାଇ ମଞ୍ଜରେକର ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଠାରୁ ବୟସରେ ୩୨ ବର୍ଷ ସାନ ଅଟନ୍ତି ।

ନୟନ୍ ତାରା:-

ଅନେକ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ ବଲିଉଡ ଏବଂ ସାଉଥ ସୁପରଷ୍ଟାର ଅଭିନେତା ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ ସହ କାମ କରିଛନ୍ତି, ଯିଏ ସେମାନଙ୍କ ତୁଳନାରେ ବହୁତ କମ୍ ବୟସର ଅଟନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଦକ୍ଷିଣର ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୟନଙ୍କ ସହ ଯୋଡି ହେବା ବହୁତ ଜାମ ହୋଇଛି, ସେମାନଙ୍କ ଚଳଚିତ୍ର “ଦରବାର” ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ମୁକ୍ତିଲାଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଏବଂ ସେହି ଚଳଚିତ୍ରରେ ନୟନ ତାରା ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ । ଏହି ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ନିକଟରେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କ ବୟସରେ ୩୪ ବର୍ଷର ପାର୍ଥକ୍ୟ ଅଛି ।

ତମନ୍ନା ଭାଟିଆ:-

ଉଭୟ ବଲିଉଡ ଏବଂ ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତରେ ସେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିବା ତମନ୍ନା ଭାଟିଆ ପୁଣିଥରେ ବାହୁବଳୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେ ନରସିଂହ ରାଓ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଦକ୍ଷିଣର ମେଗା ତାରକା ଚିରଞ୍ଜୀବୀଙ୍କ ସହ କାମ କରିଥିଲେ । ସେମାନଙ୍କର ମଧ୍ୟରେ ବୟସର ପାର୍ଥକ୍ୟ ୩୫ ବର୍ଷ ଅଟେ ।