ଜ୍ଵାଇଁ ସହ ରହିବା ପାଇଁ ଜିଦ ଧରିଥିଲା ଶାଳୀ ! ମନା କରିବା ପରେ ଘରେ ହଙ୍ଗାମା କରିଥିଲା ଶାଳୀ ।

Spread the love

ଆଜିକାଲି ବଢୁଥିବା ଅପରାଧ ମାମଲା ଯୋଗୁଁ ଲୋକେ ଘରୁ ବାହାରିବା କମ କରିଦେଲେଣି । ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ଯେଉଁ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ତାହା ଠାକୁରଦ୍ୱାରାର ଅଟେ । ଏହି ଘଟଣାରେ ଜ୍ଵାଇଁ ସହ ରହିବା ପାଇଁ ଜିଦ ଧରିଥିବା ଶାଳୀ ପୋଲିସ ଥାନାରେ ବହୁତ ହଙ୍ଗାମା କରିଥିଲା । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଏହି ଘଟଣାରେ ଉଭୟ ପୋଲିସ ଏବଂ ପରିଜନ ବୁଝାଇବା ପରେ ଯାଇ ହିଁ ଶାଳୀ ବୁଝିଥିଲା ଏବଂ ଘରକୁ ଫେରିଥିଲା । ଏହି ଘଟଣାରୁ ମିଳିଥିବା ଖବର ଅନୁସାରେ ସ୍ତୋହାରା ରୋଡ଼ ସ୍ଥିତ ଜଣେ ଯୁବକ ନିଜ ଶାଳୀ ସହ ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧର ସମସ୍ତ ସୀମା ଲଙ୍ଘି ଯାଇଥିଲା ।

ଦୁହେଁ ନିଜ ପରିଜନଙ୍କ ଆଖିରୁ ବଞ୍ଚି ଦୀର୍ଘ ଏକ ବର୍ଷ ହେବ ମିଶୁଥିଲେ ଏବଂ ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖୁଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଶାଳୀର ଆରୋପ ଏହା ଯେ, ଏକ ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ଦୁହେଁ ବିବାହ ମଧ୍ୟ କରି ସାରିଛନ୍ତି । ଅନ୍ୟ ପକ୍ଷରେ ଜ୍ଵାଇଁ ଶାଳୀର ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଜ୍ଵାଇଁର ପତ୍ନୀକୁ ଜଣା ପଡି ଯାଇଥିଲା ଏବଂ ପତ୍ନୀ ନିଜ ପରିଜନଙ୍କ ସହ ମିଶି ବିରୋଧ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଥିଲା । ଖବର ଅନୁସାରେ ଏହି ସବୁ ଘଟଣା ଘଟିବା ପରେ ପରିଜନମାନେ ଜ୍ଵାଇଁ ଶାଳୀ ଉପରେ ସାମାଜିକ କଟକଣା ଲଗାଇ ଦେଇଥିଲେ । ଖବର ଏହା ମଧ୍ୟ ମିଳିଛି, ଏହି କଟକଣା ପରେ ଯୁବତୀ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ପୋଲିସ ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚି କାନୁନର ଆଶ୍ରୟ ଲୋଢିଛି । ଏହି ଘଟଣାରେ ଯୁବତୀ କହିଛି, ନିଜ ଜ୍ଵାଇଁ ସହ ବିଧିବିଧାନରେ ବିବାହ କରିଥିଲା ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଜ୍ଵାଇଁ ସହ ରହିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛି ।

ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛୁ, ଏହା ମଧ୍ୟରେ ପରିଜନ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ସେମାନେ ସାମାଜିକ କଟକଣା ବିଷୟରେ ଜଣାଇ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ବହୁତ ବୁଝାଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଶାଳୀ ବୁଝିବା ପାଇଁ ନାରାଜ ଥିଲା । ଏହାପରେ ପୋଲିସ ବୁଝାଇଥିଲା ଏବଂ ପରେ ପରିବାର ଲୋକେ ଯୁବତୀକୁ ଘରକୁ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ ।