ନାଇଟ ଡ୍ୟୁଟି ସାରି ଘରକୁ ଫେରିଲେ ପତି, ପତ୍ନୀକୁ ଦେଖିଲେ ଆପତ୍ତିଜନକ ସ୍ଥିତିରେ ଅନ୍ୟ ଏକ ପୁରୁଷ ସହ….! ଆଉ ତା’ପରେ…

Spread the love

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ, ଇନ୍ଦୋରରେ ଜଣେ ପତୀ ନିଜ ପତ୍ନୀର ପ୍ରେମିକକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଘଟଣା ସମ୍ମୁଖକୁ ଆସିଛି । ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ପତୀ ନାଇଟ ସିଫ୍ଟ ସାରି ଘରକୁ ଫେରିବା ପରେ ଦେଖିଲେ ପତ୍ନୀ ନିଜ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ସହିତ ଆପତ୍ତିଜଣକ ସ୍ଥିତିରେ ରହିଥିଲେ । ଏସବୁ ଦେଖି ସେ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ ପ୍ରେମିକକୁ ଛୁରୀ ଭୁସି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ । ପତୀ ନିଜ ପତ୍ନୀକୁ ମଧ୍ୟ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେ ପାଟି କରିବାରୁ ପଡୋଶୀ ଲୋକେ ଆସି ତାଙ୍କୁ ରକ୍ଷା କରିଥିଲେ ।

ଘଟଣା ଇନ୍ଦୋର ସହରର ଶାତଲ ନଗର ଅଞ୍ଚଳର । ଶେଖର ବାଘେଲ ନିଜ ପତ୍ନୀ ଗୀତାଙ୍କ ରହୁଥିଲେ । ସେ ବାଣଗଙ୍ଗା ସ୍ଥିତ ଏକ କାରଖାନାରେ ନାଇଟ ସିଫ୍ଟରେ କାମ କରୁଥିଲେ । ଶେଖର ଗୀତାଙ୍କ ତୃତୀୟ ସ୍ୱାମୀ ଥିଲେ । ଗୀତାଙ୍କର ପୂର୍ବ ଦୁଇ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଠାରୁ ୩ଟି ସନ୍ତାନ ଅଛନ୍ତି । ଗତ ୬ ମାସ ହେଲା ଗୋବିନ୍ଦ ନଗର ଅଞ୍ଚଳର ୨୭ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ରାକେଶ ସହ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଅଛି ।

ବୁଧବାର ରାତିରେ ଯେତେବେଳେ ଶେଖର ବାଘେଲ କାମକୁ ଚାଲିଗଲେ, ଗୀତା ନିଜ ପ୍ରେମିକ ରାକେଶକୁ ନିଜ ଘରକୁ ଡାକି ଥିଲେ । ଶେଖର ରାତି ପ୍ରାୟ ସାଢେ ୩ଟା ବେଳେ ଘରକୁ ଫେରିଥିଲେ । ଘରକୁ ଫେରି ସେ ଗୀତା ଓ ରାକେଶକୁ ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖିଥିଲେ । ଏହା ଦେଖି ଶେଖର ପ୍ରଥମେ ଗୀତା ଓ ରାକେଶକୁ ବୁଝାଇଥିଲେ । ଏତିକିବେଳେ ଗୀତା ଘର ଭିତରକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଗୀତା ପଛେ ପଛେ ଶେଖର ମଧ୍ୟ ଘର ଭିତରକୁ ଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଗୋଟିଏ ଛୁରୀ ନେଇ ଆସିଥଲେ । ଶେଖର ସେହି ଛୁରୀରେ ରାକେଶକୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ସେ ୩ ଥର ଛୁରୀରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ରାକେଶର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା । ଶେଖର ପତ୍ନୀ ଗୀତାକୁ ମଧ୍ୟ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଗୀତା ପାଟି କରିବାରୁ ତାଙ୍କ ପାଟି ଶୁଣି ପଡୋଶୀ ଉଠି ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ଘରକୁ ଆସିଥିଲେ ଏବଂ ଶେଖରଙ୍କୁ ଅଟକାଇଥିଲେ । ଯାହାଫଳରେ ଗୀତାଙ୍କ ଜୀବନ ବଞ୍ଚିଯାଇଥିଲା । ପଡୋଶୀ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ଗୀତା ଓ ରାକେଶଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା । ଡାକ୍ତର ରାକେଶଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଂଚି ଶେଖରକୁ ଗିରଫ କରିବା ସହ ମାମଲା ତଦନ୍ତ କରୁଛି ।