Adult ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ସନ୍ନି ଲିଯୋନି ଏକମାତ୍ର ଭାରତୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୁହଁନ୍ତି । ଏହି ସମସ୍ତ ଭାରତୀୟ ପର୍ଣ୍ଣ କଳାକାର ମଧ୍ୟ ରହିଛନ୍ତି, ଦେଖନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କର କିଛି ଫୋଟ

Spread the love

ସନ୍ନି ଲିଯୋନି ଆଜି ଏକ ସଫଳ ବଲିଓଡ଼ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଲୋକେ ଆଜି ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଜଣେ Adult ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବେ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି । କାରଣ ସନ୍ନି ବଲିଉଡ଼କୁ ଆସିବା ପୂର୍ବରୁ ଆମେରିକାର Adult ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରୁଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ସବୁ କିଛି ଛାଡି ବଲିଓଡ଼କୁ ଆସି ଯାଇଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଜାଣିକି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ, ସନ୍ନି ଏକମାତ୍ର ଏପରି ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୁହଁନ୍ତି ଯିଏ କି Adult ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଛନ୍ତି । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭାରତର ଏମିତି କିଛି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବୁ ଯେଉଁମାନେ କି Adult ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଗୁଡିକରେ କାମ କରିଛନ୍ତି ।

୧) ପ୍ରିୟା ରାୟ :

ପ୍ରିୟ ରାୟ ମଧ୍ୟ ଭାରତର ଜଣେ ସୁନ୍ଦରୀ ନାୟିକା ଅଟନ୍ତି । ସେ ମଧ୍ୟ ଅନେକ Adult ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର Adult ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଗୁଡିକ କେବେଳ ଭାରତରେ ହିଁ ନୁହେଁ ଭାରତ ବାହାରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ ।

୨) ସୁଶୀଳା :

ସୁଶିଳା ନାମଟି ଶୁଣି ହିଁ ଆପଣ ଜାଣି ପାରୁଥିବେ ଯେ, ସେ ଏକ ଭାରତୀୟ ମହିଳା ଅଟନ୍ତି । ସୁଶୀଳା ବହୁତ ସୁନ୍ଦରୀ ଓ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଅଟନ୍ତି । ସେ ୨୦୧୩ ଠାରୁ Adult ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ସମର୍ଥକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବହୁତ ବଢିଯାଇଛି ।

୩) କୀର୍ତ୍ତି :

Adult ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରୁଥିବା ଏହି ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦେଖିଲେ ଯିଏ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ଦିୱାନା ହୋଇଯିବେ । ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ୧୦୦ରୁ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ Adult ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଛନ୍ତି ।

୪) ଡେନିୟଲ :

ଏହି ସୁନ୍ଦରୀ Adult ଫିଲ୍ମ କଳାକାରଙ୍କ ନାମ ଡେନିୟଲ ଅଟେ । ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାରତରେ ରହନ୍ତି । ଭାରତରେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ Adult ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଗୁଡିକ ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଟେ ।

୫) ଜୈନ :

Adult ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଏହି ଭାରତୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜ ସୁନ୍ଦରତା ବଳରେ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜର ଦିୱାନା କରି ଦେଇଛନ୍ତି । ଦେଶ ବିଦେଶରେ ତାଙ୍କ କୋଟି କୋଟି ସମର୍ଥକ ଅଛନ୍ତି ।