ସାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ରାଜକୁମାରୀ ସୁହାନାଙ୍କ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରଥମ ଫୋଟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ସେ ଏହି ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି ।

Spread the love

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସୁହାନା ଖାନଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମର ଫୋଟ ଭାଇରଲ ହୋଇଛି ।

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଝିଅ ସୁହାନା ଖାନ ବର୍ତ୍ତମାନ ବଲିଉଡରେ ଅଭିନୟ କରିବାର ଖବର ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛି । ସୁହାନା ଖାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ବ୍ୟଗ୍ରତାର ସହ ବଲିଉଡରେ ତାଙ୍କର ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଅପେକ୍ଷାର ଅନ୍ତ ହେବାର ଦେଖାଯାଉଛି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସୁହାନା ଖାନଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମର କିଛି ଫୋଟ ଭାଇରଲ ହେବାକୁ ଲାଗିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ । ଏଥିରୁ ଜାଣାପଡୁଛି ଯେ, ସୁହାନା ଖାନ ଅଭିନୟ ଦୁନିଆରେ ପାଦ ରଖି ସାରିଲେଣି । ଏହି ଫୋଟଗୁଡିକୁ ସୁହାନାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ପେଜରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ଆମର ଏହି ଲେଖାରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କଣ ଅଛି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବେ ?

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସକ୍ରିୟ ଥିବା ସୁହାନା ଖାନ ସର୍ବଦା କିଛି ନା କିଛି ଫୋଟ ପୋଷ୍ଟ କରିଥାନ୍ତି, ଯାହା ଫଳରେ ତାଙ୍କର ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବହୁତ ଭଲ ଅଛି । ସୁହାନା ଖାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ସୁହାନାଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖିବାକୁ ବ୍ୟଗ୍ର ଅଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କୁ ଆହୁରି ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସୁହାନା ଖାନଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମର କିଛି ଫୋଟ ଭାଇରଲ ହେବାର ମିଳିଛି । କିନ୍ତୁ ଏହି ଫୋଟ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁର ନୁହେଁ ବରଂ ଏହା ତାଙ୍କର ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ନିର୍ମିତ ଏକ ଛୋଟ ଫିଲ୍ମର ଫୋଟ ଅଟେ ।

ସୁହାନା ଖାନଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମର ଫୋଟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି :

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସୁହାନା ଖାନଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମର କିଛି ଫୋଟ ସେୟାର ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଗାଡିର ଆଗ ସିଟରେ ବସିବାର ଦୃଶ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଏହି ଫୋଟକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଲାଗୁଛି ଯେ, ସେ ଫିଲ୍ମରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି । ଯଦ୍ୟପି, ଏହା ଏକ ଛୋଟ ଫିଲ୍ମ ଅଟେ ଏବଂ ଏହାକୁ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ପ୍ରାକ୍ଟିସ (Practices) ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛନ୍ତି । ଏହା ଏହି ଛୋଟ ଫିଲ୍ମର ଦୃଶ୍ୟ ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଗାଡିର ଆଗ ସିଟରେ ବସିବାର ଦୃଶ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଆପଣମାନେ ଜାଣିଥିବେ, ସୁହାନାଙ୍କ ଏହିପରି ଫୋଟ ପୂର୍ବରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହୋଇଛି, ଯାହାଫଳରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଉତ୍ସାହ ଆହୁରି ବଢିଯାଇଛି ।

“ମାଇ ନେମ ଇଜ ଖାନ୍”ରେ ସୁହାନା ଖାନ୍ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାର ଥିଲା :

ସୁହାନା ଖାନଙ୍କ ବାନ୍ଧବୀ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଥିଲେ ଯେ, ସେ ଏବଂ ସୁନାନା ଉଭୟ “ମାଇ ନେମ ଇଜ ଖାନ୍”ରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାର ଥିଲା, କିନ୍ତୁ କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ଏପରି ହୋଇନଥିଲା । ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ ଫର୍ଦ୍ଦାଫାସ କରିଥିଲେ ଯେ, “ମାଇ ନେମ ଇଜ ଖାନ୍”ରେ ସେ ଦୁହେଁ ଏକ ଦୃଶ୍ୟର ଶୁଟ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ କରଣ ଜୋହର ପରେ ଏହାକୁ କାଟି ଦେଇଥିଲେ । ଫଳରେ ଏବେ ସୁହାନାଙ୍କ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁର ଅପେକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ପଡିବ ।

ପାଠ ଶେଷ ହେବାପରେ ହିଁ ସୁହାନା ଖାନ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ :

ସୁହାନା ଖାନ୍ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାର କଥାରେ କିଛି କହୁନାହାନ୍ତି କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ପିତା ସାହାରୁଖ ଖାନ ଚୁପ ରୁହନ୍ତି ନାହିଁ । ସାହାରୁଖ ଖାନ ନିଜେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ରହସ୍ୟ ଖୋଲି କହିଥିଲେ, ସୁହାନା ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଭିନୟ ଏବଂ ନାଟକଶାଳାରେ ପାଠ ପଢୁଛନ୍ତି । ଏହା ଦୁଇ ବର୍ଷର ପାଠ୍ୟକ୍ରମ ଅଟେ । ଯାହା ପରେ ସେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଅଭିନୟରେ ବହୁତ ରୁଚି ରହୁଛି ।