28 ଜୁନ୍ 2020, ରାଶିଫଳ : ସିଂହ ଏବଂ କନ୍ୟା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଲାଭଦାୟକ ରହିବ ! ଏହି

Spread the love

28 ଜୁନ୍ 2020, ରାଶିଫଳ : ସିଂହ ଏବଂ କନ୍ୟା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଲାଭଦାୟକ ରହିବ ! ଏହି ରାଶିମାନଙ୍କୁ ଭାଗ୍ୟର ସହାୟତା ମିଳିବ :-

ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ୨୮ ଜୁନ ରବିବାରର ରାଶିଫଳ ବିଷୟରେ କହିବୁ । ଆମ ଜୀବନରେ ରାଶିଫଳର ମହତ୍ଵ ରହିଛି । ରାଶିଫଳ ମାଧ୍ୟମରେ ଭବିଷ୍ୟତ ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ପୂର୍ବାନୁମାନ କରାଯାଇପାରିବ । ଏହି ଗ୍ରହ ନକ୍ଷେତ୍ରମାନଙ୍କ ଗତିବିଧିକୁ ଆଧାର କରି ରାଶିଫଳ ନିର୍ଣ୍ଣୟ କରାଯାଏ । ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ । ଏହି ରାଶିଫଳରେ, ଆପଣ ଚାକିରି, ବ୍ୟବସାୟ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶିକ୍ଷା ଏବଂ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଓ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସହିତ ଜଡିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ପାଇବେ । ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି କାଟିବ, ତେବେ ୨୮ ଜୁନ ରବିବାରର ରାଶିଫଳ ପଢନ୍ତୁ ।

ମେଷ :-

ଦୀର୍ଘ ଅବଧିର ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନା ପାଇଁ ଦିନ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ । ଆର୍ଥିକ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟିକ ଦୃଷ୍ଟି ରୁ ଦିନଟି ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ । ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଚଞ୍ଚଳତା ଦେଖାଦେବ । ସାଙ୍ଗସାଥୀ ତଥା ନିଜ ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ଉପହାର ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ନିଜ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଆନନ୍ଦରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ । ସାଙ୍ଗସାଥି ସହିତ କୌଣସି ସମାରୋହ କିମ୍ବା ପର୍ଯ୍ୟଟନକୁ ଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ଦେଖାଯାଉଛି । ସଦଭାବନା ସହିତ କରାଯାଇଥିବା ପରୋପକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଅତିରିକ୍ତ ଆନନ୍ଦ ଦେବ ।

ବୃଷ :-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କଥାର ମଧୁରତା କାହାକୁ ଅଭିଭୂତ କରିବ ଯାହାଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ମିଳିବ । ଆପଣଙ୍କ ବାଣୀ ନୂତନ ସମ୍ବନ୍ଧ ସ୍ଥାପନା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସହାୟକ ହେବ । ଶୁଭକାର୍ଯ୍ୟ କରିବାରେ ପ୍ରେରଣା ମିଳିବ । ପଢ଼ିବା ଲେଖିବା ଭଳି ସାହିତ୍ୟିକ ପ୍ରବୃତ୍ତିରେ ଅଭିରୁଚି ବଢ଼ିବ । ପରିଶ୍ରମର ଅପେକ୍ଷିତ ପରିଣାମ ନମିଳିବା କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତତ୍ପରତା ଏବଂ କୁଶଳତା ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରଗତି ଦିଗରେ ସହାୟକ ହେବ । ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ । ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ସମ୍ଭବ ହୋଇପାରିବ । ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀତ ବ୍ୟଥା କାରଣରୁ କଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିବେ ।

ମିଥୁନ :-

ମନ ଦ୍ଵିଧାରେ ବୁଡ଼ିରହିଥିବା କାରଣରୁ ମହତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେଇ ପାରିବେ ନାହିଁ । ଆଦର୍ଶଗତ ସମସ୍ୟାରେ ମାନସିକ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିବେ । ଅତ୍ୟଧିକ ଭାବନାଶୀଳତା ଆପଣଙ୍କ ଦୃଢ଼ତାକୁ ଦୁର୍ବଳ କରିବ । ପାଣି ତଥା ଅନ୍ୟ ସରଳ ପଦାର୍ଥ ଠାରୁ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ । ପରିବାର କିମ୍ବା ଜମି ସମ୍ବନ୍ଧୀତ ବିଷୟ ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ତଥା ସ୍ଥାନତରଣରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ଗଣେଶ ଭଗବାନ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି । ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସୁସ୍ଥତାର ଅଭାବ ରହିବ ।

କର୍କଟ :-

ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସୁସ୍ଥତାର ସହିତ ଘରେ ମଧ୍ୟ ଆନନ୍ଦର ବାତାବରଣ ରହିବ । ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଏବଂ ସ୍ନେହୀଜନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ହେବେ । ସଙ୍ଗସାଥୀଙ୍କ ଠାରୁ ଲାଭ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟର ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନଟି ଅନୁକୂଳ ଅଟେ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଏବଂ ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତି ପାଖରେ ଥିବା ଯୋଗୁଁ ଆପଣ ଆନନ୍ଦିତ ରହିବେ । ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟ ବୃଦ୍ଧିର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଛୋଟ ଯାତ୍ରା ହେବ ଏବଂ ମାନ ସମ୍ମାନରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ ।

ସିଂହ :-

ପାରିବାରିକ ସଦସ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସହିତ ସୁଖ ଶାନ୍ତିର ସମୟ ବିତିବ । ପରିବାରର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ମିଳିବ । ମହିଳା ସାଙ୍ଗସାଥୀଙ୍କ ଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଦୂରରେ ରହୁଥିବା ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଏବଂ ସ୍ନେହୀଜନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ କିମ୍ବା ସନ୍ଦେଶ ବ୍ୟବହାର ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ । ନିଜର ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବାଣୀ ଦ୍ଵାରା ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କର ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିପାରିବେ । ଆୟ ତୁଳନାରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବ । ଉତ୍ତମ ଭୋଜନର ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ କମ ସଫଳତା ମିଳିବ ।

କନ୍ୟା :-

ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବେଶ ଶୁଭଦାୟକ ଅଟେ । ଆଜିର ଦିନରେ ଆପଣଙ୍କର ଆଦର୍ଶର ସମୃଦ୍ଧି ବଢ଼ିବ । ବାକ୍ୟର ଚାତୁରୀ ଏବଂ ମଧୁର ବଚନ ଦ୍ଵାରା ଆପଣ ଲାଭପ୍ରଦ ସୌହାର୍ଦ୍ଦ୍ୟପୂର୍ଣ୍ଣ ସମ୍ଵନ୍ଧ ବିକଶିତ କରିପାରିବେ । ଉତ୍ତମ ଭୋଜନ, ଉପହାର ଏବଂ ବସ୍ତ୍ର ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ଶାରୀରିକ ତଥା ମାନସିକ ସୁସ୍ଥତା ବଜାୟ ରହିବ । ଜୀବନସାଥୀ ନିକଟରେ ଥିବା ଯୋଗୁଁ ଆଜିର ଦିନଟି ଅଧିକ ଆନନ୍ଦପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ ।

ତୁଳା :-

ଆଜିର ଦିନରେ ଅନୈତିକ ଏବଂ ଅସଂଜମିତ ବ୍ୟବହାର ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇ ପାରେ । ଦୁର୍ଘଟଣା ପ୍ରତି ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ । ବାଣୀର ଶିଥିଳତା ଉଗ୍ର ବିବାଦ ସୃଷ୍ଟି କରିବ, ଏପରି ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ନିଜ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ କଳହ ହୋଇପାରେ । ମନୋରଞ୍ଜନ ଏବଂ ବୁଲିବା ପଛରେ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ । ପ୍ରବଳ କାମନାଗ୍ରସ୍ତ ହେବେ । ଶାରୀରିକ, ମାନସିକ ବ୍ୟଗ୍ରତାକୁ କମ କରିବା ପାଇଁ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ହିଁ ସହାୟକ ହେବ ।

ବିଛା :-

ଚାକିରୀ ଏବଂ ବ୍ୟାପାରରେ ଲାଭ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ସାଙ୍ଗସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ, ପ୍ରବାସର ଆୟୋଜନ କରିବେ, ବିବାହ ପାଇଁ ଉତ୍ସୁକ ଯୁବକ ଏବଂ ଯୁବତୀଙ୍କ ପାଇଁ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ଅବସର ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ପୁତ୍ର ତଥା ପତ୍ନୀଙ୍କ ଠାରୁ ଲାଭ ହେବ । ବୟସ୍କ ଏବଂ ବୟସ୍କବନ୍ଧୁ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଲାଭର ନିମିତ୍ତ ହେବେ । ସ୍ନେହୀଜନ ଏବଂ ସାଙ୍ଗସାଥୀଙ୍କ ତରଫରୁ ଉପହାର ମିଳିବ । ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ କୃପାଦୃଷ୍ଟି ବଜାୟ ରହିବ । ଶାରୀରିକ ଜୀବନରେ ଆନନ୍ଦର ଅନୁଭବ କରିବେ ।

ଧନୁ :

ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭଦାୟକ ଅଟେ । ଗୃହସ୍ଥ ଜୀବନରେ ଆନନ୍ଦ ରହିବ । ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଉପର ଅଧିକାରୀ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରସନ୍ନ ହେବେ । ବ୍ୟବସାୟିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ଥାନତରଣ ହୋଇପାରେ । କାର୍ଯ୍ୟଭାରରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ତଥାପି ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନା ସୁଚାରୁ ରୂପେ ସମ୍ପାଦନ କରିବେ ।

ମକର :

ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉଭୟ ଅନୁକୂଳ ଏବଂ ପ୍ରତିକୂଳ ଫଳଦାୟୀ ହେବ । ବାଣିଜ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ନୂଆ ବିଚାର ଦ୍ଵାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ ଏବଂ ତାହାକୁ ଆପଣେଇବେ ମଧ୍ୟ । ସୃଜନାତ୍ମକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ସୃଜନ ଶକ୍ତିର ପରିଚୟ ଦେବେ । ତଥାପି ମାନସିକ ରୂପରେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ ନାହିଁ । ସନ୍ତାନ ସମ୍ବନ୍ଧୀତ ପ୍ରଶ୍ନ ଆପଣଙ୍କୁ ଦୁଃଖ କରିବ । ଟଙ୍କାର ନିରର୍ଥକ ବ୍ୟୟ ଠାରୁ ଜଗି ରଖି ଚାଲନ୍ତୁ । ମାନସିକ ରୂପରେ ଅସୁସ୍ଥତାର ଅନୁଭବ ହେବ । ଏକ ସ୍ୱଳ୍ପ ରହଣି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଭୋଗ୍ୟ ହେବ | ସରକାରୀ ସଙ୍କଟ ଉପସ୍ଥିତ ହୋଇପାରେ । ପ୍ରତିଦ୍ଵନ୍ଦୀଙ୍କ ସହିତ ବାଦ ବିବାଦ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ।

କୁମ୍ଭ :

ଅନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ । ନିଜର ବାଣୀ ଉପରେ ସଂଯମ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ । ଏହାଦ୍ଵାରା ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାକୁ ସମାଧାନ କରିପାରିବେ । ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି, ବସ୍ତୁ କିମ୍ବା ଘଟଣାକୁ ସକରାତ୍ମକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଦେଖିବେ । ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବା କାରଣରୁ ଟଙ୍କା ପଇସା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଙ୍କଟ ରହିବ । କ୍ରୋଧ ଉପରେ ସଂଯମ ରଖନ୍ତୁ । ଆର୍ଥିକ ରୂପରେ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ । ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ରୂପରେ ଅସୁସ୍ଥତା ରହିବ ।

ମୀନ :-

ଦୈନିକ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ନିବୃତ୍ତ ରହି ଆଜି ବାହାରକୁ ବୁଲିବା ପାଇଁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ପ୍ରବୃତ୍ତି ପାଇଁ ସମୟ ବାହାର କରିବେ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏବଂ ସାଙ୍ଗସାଥୀଙ୍କର ଏହି ପ୍ରବୃତ୍ତିରେ ମଧ୍ୟ ସମାବେଶ କରିବେ, ଯାହାକି ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଅନନ୍ଦପ୍ରଦ ହେବ । ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ରୂପରେ ଆପଣ ଦିନସାରା ପ୍ରଫୁଲ୍ଲିତ ରହିବେ । ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତିଷ୍ଠାରେ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *