ପିଏମ ମୋଦି ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଆପଣଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମୋ ଉପରେ ରାଗନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ……

Spread the love

ଦେଶର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରଥମଥର କୌଣସି ପତ୍ରକାରଙ୍କୁ ଛାଡି ଜଣେ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ନିଜର ସାକ୍ଷାତକାର ଦେଇଛନ୍ତି । ଯେଉଁ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସେ ଅନେକ ମଜାଳିଆ ରହସ୍ୟ ଖୋଲିଛନ୍ତି । ବୁଧବାର ଦିନ ମୋଦି ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରିଥିଲେ । ଯେଉଁଠି ଗୋଟିଏ ପଟେ ନିଜ ବିଷୟରେ କହିଥିବା ସମୟରେ ଅନ୍ୟପଟେ ଟୁଇଙ୍କଲ୍ ଖାନାଙ୍କୁ ନେଇ ଏକ ରହସ୍ୟ ଖୋଲିଛନ୍ତି । ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ପିଏମ ମୋଦିଙ୍କ ସାକ୍ଷାତକାର ନେଉଥିଲେ, ସେହି ସମୟରେ ମୋଦି ଅକ୍ଷୟଙ୍କୁ ବ୍ୟଙ୍ଗ କରିଥିଲେ । ସେହି ବ୍ୟଙ୍ଗର ଜବାବ ବର୍ତ୍ତମାନ ଟୁଇଙ୍କଲ୍ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ବଲିଉଡର ଖିଲାଡ଼ି କୁମାର ନାମରେ ପରିଚିତ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ବିଚାରଧାରା ଭିନ୍ନ ଅଟେ କିନ୍ତୁ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅତୁଟ ପ୍ରେମ ରହିଛି । ଗୋଟିଏ ପଟେ ଅକ୍ଷୟ ମୋଦିଙ୍କ ପ୍ରଶଂସା କରୁଥିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଟୁଇଟର୍ ମାଧ୍ୟମରେ ମୋଦିଙ୍କୁ ନିନ୍ଦା କରୁଛନ୍ତି । ଏହା ଉପରେ ମୋଦି ଏକ ରହସ୍ୟ ଖୋଲିଛନ୍ତି । ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଏକ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତରରେ ମୋଦି କହିଛନ୍ତି; ଆପଣଙ୍କ ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଶାନ୍ତି ରହୁଛି ନା !

ରାଗ ସୁଝାନ୍ତି ଟୁଇଙ୍କଲ୍ ଖାନା- ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି

ଯେତେବେଳେ ମୋଦିଙ୍କୁ ଅକ୍ଷୟ ପଚାରିଥିଲେ ଆପଣ କେତେ ସମୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସମୟ ବିତାନ୍ତି ? ଏହି ଉତ୍ତରର ମୋଦି କହିଛନ୍ତି ମୁଁ ଦେଶ ଦୁନିଆର ଖବର ଜାଣିବା ପାଇଁ ହିଁ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆର ବ୍ୟବହାର କରିଥାଏ । ଏହା ସହ ମୋଦି କହିଛନ୍ତି, ମୁଁ ଆପଣଙ୍କ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଟୁଇଙ୍କଲ ଖାନଙ୍କ ଟୁଇଟର୍ ଆକାଉଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଦେଖିଥାଏ । ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମୋ ଉପରେ ରାଗ ସୁଝାଇଥାନ୍ତି । ମୋ ଉପରେ ରାଗ ସୁଝାନ୍ତି ଠିକ୍ ଅଛି କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରହେ ନା ନାହିଁ ।

ଟୁଇଙ୍କଲ୍ ମୋଦିଙ୍କ ଏହି ବ୍ୟଙ୍ଗର ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି

ଏହି ବ୍ୟଙ୍ଗର ଉତ୍ତରରେ ଟୁଇଙ୍କଲ୍ ଲେଖିଛନ୍ତି, ମୋଦି କେବଳ ମୋର ଲେଖା ପଢୁଛନ୍ତି ନାହାନ୍ତି ବରଂ ମୋ କାର୍ଯ୍ୟ ଗୁଡିକ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତା ଓ ତଦାରକ କରନ୍ତି । ଏଠାରେ କହିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛୁ ଟୁଇଙ୍କଲ୍ ଖାନା ପ୍ରାୟତଃ ପିଏମ ମୋଦିଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବିରୋଧ କରି ଟୁଇଟ୍ କରିଥାନ୍ତି । ଯାହାଫଳରେ ମୋଦି ଆଜି ବ୍ୟଙ୍ଗ ଭରା ଶୈଳୀରେ ଟୁଇଙ୍କଲଙ୍କୁ ବୁଝାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଟୁଇଙ୍କଲ୍ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଶାଳୀନତାରେ ଏହାର ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି ।

ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ଅନେକ ରହସ୍ୟ ଖୋଲିଛନ୍ତି ମୋଦି

ନିଜ ଜୀବନ ସହ ଜଡିତ ଅନେକ ରହସ୍ୟ ଖୋଲିଛନ୍ତି ପିଏମ ମୋଦି । ଏହି ସାକ୍ଷାତକାରରେ ମୋଦି ନିଜ ପସନ୍ଦିୟ ଚଳଚିତ୍ର, ଗୀତ ଏବଂ ଖାଦ୍ୟ ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି ।ଏହା ସହ ସେ ଜୀବନରେ କରିଥିବା ସଂଘର୍ଷ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି । ମୋଦି କହିଛନ୍ତି, ଯେତେବେଳେ ସେ ଛୋଟ ଥିଲେ ସେହି ସମୟରେ ସେନାରେ ଯୋଗ ଦେବା ପାଇଁ ଚିନ୍ତା କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଯାହା ସେ ହେବା ପାଇଁ ଚିନ୍ତା କରିନଥିଲେ ତାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ମୋଦି କହିଛନ୍ତି, ମୁଁ କଦାପି ସନ୍ୟାସୀ ହେବା ପାଇଁ ଚିନ୍ତା କରିନାହିଁ ।