ଏହି ୩ଟି ମାସରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକମାନେ ବହୁତ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ହୋଇଥାନ୍ତି ।

Spread the love

ମଇ ମାସରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି :-

Google

ଏହି ମାସରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକମାନେ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଏବଂ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏହି ମାସରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଭିଡ ମଧ୍ୟରେ ନିଜର ପରିଚିତ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରନ୍ତି କାରଣ ସେମାନଙ୍କର ଆକର୍ଷଣୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ସେମାନଙ୍କୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା କରିଥାଏ ଏବଂ ଲୋକଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ ମଧ୍ୟ କରିଥାଏ । ମଇ ମାସରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କୁହାଯାଏ ଯେ ସେମାନଙ୍କ ସ୍ଵଭାଵ ରାଜକୀୟ ଏବଂ ବଳିଦାନ କରିବାର ପ୍ରବୃତ୍ତି ପ୍ରବଳ ଥାଏ । ସ୍ଵଭାଵ ଦ୍ୱାରା ଟିକେ ବିଚିତ୍ର ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଥରେ ଯାହା ଜିଦ୍ ଧରନ୍ତି ତାହାକୁ ହାସଲ ଥାଆନ୍ତି । ମଇ ମାସରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକମାନେ ଜୀବନରେ ବହୁତ ସଂଘର୍ଷ କରନ୍ତି । ଖୁସିର ଦିନଗୁଡ଼ିକ କେବଳ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ସଂଘର୍ଷ ପରେ ହିଁ ଆସିଥାଏ । କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପରେ, ସେମାନେ ରାଜକୀୟ ଶୌଳୀରେ ସବୁକିଛି ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି । ତ୍ୟାଗ କରିବାର ଆକାଂକ୍ଷା ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଥାଏ । ମଇ ମାସରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକଙ୍କ ବିଷୟରେ କୁହାଯାଏ ଯେ ସେମାନଙ୍କର ପୋଷାକର ଭାବନା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଅଟେ । ମଇ ମାସରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକମାନେ ପ୍ରେମ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ । ସେମାନେ ଯାହାକୁ ପ୍ରେମ କରନ୍ତି, ତାକୁ ଆଜୀବନ ଜୀବନସାଥି ରୂପରେ ରଖିଥାନ୍ତି । ସେମାନେ ନିଜ ସାଥୀ ବିଷୟରେ ବେପରୁଆ ଥିବାବେଳେ ସେମାନଙ୍କ ସାଥୀ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି । ମଇ ମାସରେ ଜନ୍ମିତ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରେମ ଲୁଚାଇ ରଖିଥାନ୍ତି । କ୍ୱଚିତ୍ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ନିଜ ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ କଥା ହେବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ତାଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସେ ବହୁତ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ମନୋଭାବରେ କଥା ହୋଇଥାନ୍ତି ।

ଅଗଷ୍ଟରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକମାନେ :-

Goolge

ଅଗଷ୍ଟରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକଙ୍କ ବିଷୟରେ କୁହାଯାଏ ଯେ ସେମାନେ ଅର୍ଥ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦୁଃଖୀ ଅଟନ୍ତି । କମ୍ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଏହି ମାସରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକମାନେ ଟଙ୍କାକୁ ଅଧିକ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଅନ୍ତି । ଯେତେବେଳେ ସେମାନଙ୍କ ପାଖକୁ ଟଙ୍କା ଆସେ ସେମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ପରିବାର ଏବଂ ପ୍ରେମ ମଧ୍ୟ ଅଳିଆ ପରି ଦେଖାଯାଇ ଥାଏ । ଏମାନଙ୍କ ମଧରୁ ଅନେକ କଠୋର ସ୍ୱଭାବର ହୋଇଥାନ୍ତି । ଅଗଷ୍ଟରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଦୂରଦୃଷ୍ଟି ସମ୍ପନ୍ନ ବ୍ୟକ୍ତି ଅଟନ୍ତି । ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ମଧ୍ୟ ସେମାନେ ଆଗରେ ରହିଥା’ନ୍ତି । ପ୍ରେମ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସେମାନେ ଭଲ, କିନ୍ତୁ ବେଳେବେଳେ ଖରାପ ମନୋଭାବ ହେତୁ ସେମାନେ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ଆଚରଣ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ଯାହା ସେମାନଙ୍କର ସବୁଠାରୁ ବଡ ସମସ୍ୟା ଅଟେ । ଏହି ମାସରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଗମ୍ଭୀର, ଯେତେ କଷ୍ଟ ହେଉନା କାହିଁକି ସେମାନେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ପାଇଁ ପଛଘୁଞ୍ଚା ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ । ଏହି ମାସରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକମାନେ ଶୀଘ୍ର ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ପ୍ରକାଶ କରିବାରେ ଅଧିକ ସମୟ ନିଅନ୍ତି । କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ କେବେ ବି ସେମାନେ ହାର ମାନନ୍ତି ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଅଗଷ୍ଟ ମାସରେ ଜନ୍ମିତ ବ୍ୟକ୍ତି ପ୍ରାୟତଃ ପ୍ରେମରେ ପ୍ରତାରିତ ହୋଇଥାନ୍ତି ।

ଜୁଲାଇରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ :-

Google

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଏହି ମାସରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକମାନେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଜିଦଖୋର ସ୍ୱଭାବର ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନର ପ୍ରତ୍ୟେକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଜେ ନିଅନ୍ତି । ଏହିପରି ଲୋକମାନେ ବେଳେବେଳେ ନିଜ ଜୀବନରେ ପ୍ରତାରିତ ହୁଅନ୍ତି । ପରିବାର ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତା କରିବା ସହ ସମ୍ପର୍କକୁ ବଜାୟ ରଖନ୍ତି । ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ହୋଇଥାନ୍ତି ।