ଏକ ଇଭେଣ୍ଟରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଉପରେ କ୍ରୋଧ ପ୍ରକାଶ କଲେ ଜଣେ ପାକିସ୍ତାନୀ ଯୁବତୀ, ତେବେ ଦେଶୀ ଗାର୍ଲ କହିଲେ- “କ୍ରୋଧ କରେ ନାହିଁ କାରଣ….”

Spread the love

ବଲିଉଡ କଳାକାର ମାନଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ସିଧା ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ସହିତ ଆଳାପ ପରିଚୟ ଏବଂ ମିଳାମିଶା କରିବାର ଦେଖାଯାଇଥାଏ, ଯେଉଁଥିରେ କେତେ ଥର ତାଙ୍କ ସାଥିରେ ଅଦ୍ଭୂତ ଘଟଣା ଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟ ଘଟିଥାଏ । ହଁ, ଏହି ଅଦ୍ଭୁତ ଘଟଣା ଗୁଡ଼ିକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ପାଇଁ ବଲିଉଡ କଳାକାର ମାନେ ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ପରେ ମିଡ଼ିଆର ହେଡଲାଇନ ବା ମୁଖ୍ୟ ଖବର ହେବାରୁ ଅଟକାଇ ପାରନ୍ତି ନାହିଁ । ଏପରି କିଛି ହିଁ ଜଣା ଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡ଼ାଙ୍କ ସହିତ କିଛି ହୋଇଥିଲା । ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆମର ଏହି ଲେଖାରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କଣ ବିଶେଷ ରହିଛି ?

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡ଼ା ଶନିବାର ଦିନ ଦ୍ୱିପ୍ରହର ପରେ ବ୍ୟୁଟିକଲ ଲସ ଏଞ୍ଜେଲିସରେ କହୁଥିଲେ, ସେହି ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ପାକିସ୍ତାନୀ ଝିଅ ତାଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧ କରି ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ କଲା, ଯାହା ପରେ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କୁ ସେହି ଝିଅର ବ୍ୟବହାର ଠିକ ଲାଗି ନ ଥିଲା । ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡ଼ାଙ୍କ ମୁଖରେ ମଧ୍ୟ ଟିକିଏ କ୍ରୋଧ ଭାବ ଦେଖାଗଲା କିନ୍ତୁ ପରେ ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଭାବରେ ସେହି ସ୍ଥିତିକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କଲେ ଏବଂ ସେହି ପାକିସ୍ତାନୀ ଝିଅଙ୍କୁ ସଠିକ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦାନ କରି ମାତ୍ର କେତୋଟି ଶବ୍ଦ କହିଲେ, ଯାହା ପରେ ତାହାର କହିବା ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା । ଏତିକି ନୁହେଁ, ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡ଼ାଙ୍କ ଏହି ଶୈଳୀ ପାଇଁ କେବଳ ଭାରତରେ ନୁହେଁ ବରଂ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଶ୍ୱରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସା ହେଉଛି ।

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଉପରେ ରାଗିଗଲେ ପାକିସ୍ତାନୀ ଝିଅ :

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡ଼ାଙ୍କ ଲାଇବ ଇଭେଣ୍ଟ ସମୟରେ ପାକିସ୍ତାନୀ ଝିଅଟି ତାଙ୍କ ଉପରେ ରାଗିଗଲେ ଏବଂ ପରେ ଗୋଟିଏ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଲେ ଯେ, ଆପଣ ଶାନ୍ତି ରକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ୟୁନାଇଟେଡ଼ ନେସନ୍ସର ଗୁଡ଼ବିଲ ଆମ୍ବସେଡର ଅଟନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆପଣ ପାକିସ୍ତାନରେ ନ୍ୟୁକ୍ଲିୟର ୱାରକୁ ଜାଗୃକ କରୁଛନ୍ତି । ସାଥିରେ ଝିଅଟି ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଲେ ଯେ, ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ରୂପେ ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ରହିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ; କାରଣ ମୋ ପରି ଯେମିତି ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ପାକିସ୍ତାନୀ ଆପଣଙ୍କୁ ଚାହଁନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଆମ ସହିତ ଏପରି କରନ୍ତି । ଏତିକି କହି ଯେତେବେଳେ ଝିଅଟି ନୀରବ ହୋଇଗଲା, ତେବେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡ଼ା କହିଲେ ଯେ ଆପଣ ନିଜ କଥାଟିକୁ ପୂରଣ କରନ୍ତୁ ପରେ ମୁଁ କହିବି ।

ପାକିସ୍ତାନୀ ମହିଳାଙ୍କୁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଦେଲେ ସଠିକ ଉତ୍ତର :

ପାକିସ୍ତାନୀ ଝିଅ ଯେବେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଉପରେ ରାଗିଯାଇ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ନୀରବ ହୋଇଗଲା, ତେବେ ସେ କହିଲେ ଯେ ଆପଣ ନିରବ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନିଜର କଥା ପୂରଣ କରନ୍ତୁ । ଏହା ପରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା କହିଲେ ଯେ, ମୋର ବହୁତଗୁଡ଼ିଏ ବନ୍ଧୁ ପାକିସ୍ତାନୀ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ମୁଁ ଭାରତର ଅଧିବାସୀ ଅଟେ । ଏହା ସହିତ ପ୍ରିୟଙ୍କା କହିଲେ, ଯୁଦ୍ଧ କୌଣସି ସାମାନ୍ୟ ଘଟଣା ନୁହେଁ, ଯାହାକୁ ମୋର ପରି ଭାରତ ବାସିନ୍ଦା ପସନ୍ଦ କରିବେ ! କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଗୋଟିଏ ରାଷ୍ଟ୍ରଭକ୍ତ ଅଟେ, ଏଥିପାଇଁ ମୁଁ ନିଜର ଦେଶର ସମର୍ଥନ କରିଥାଏ । ଏତିକି ନୁହେଁ, ପ୍ରିୟଙ୍କା ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ କହିଲେ ଯେ, ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖରେ ମିଡ଼ିଲ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ରହିଥାଏ; ଯାହା ଉପରେ ଆମେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚାଲିବା ଦରକାର, ଯେପରିକି ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ ମୋ ଉପରେ ପାଟି କରୁଛନ୍ତି…. ଝିଅ, ପାଟି କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ।

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଉପରେ କାହିଁକି କ୍ରୋଧ ପ୍ରକାଶ କଲେ ପାକିସ୍ତାନୀ ଯୁବତୀ ?

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡ଼ା ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସରେ ଭାରତୀୟ ସେନାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସା କରି ଟ୍ୱିଟ କରିଥିଲେ ଯେ, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଜୟ ହିନ୍ଦ ଏବଂ ଭାରତ ଅମର ରହେ ହିଁ ଲେଖିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏହି କଥା ଉପରେ ପାକିସ୍ତାନୀ ଯୁବତୀ ଜଣକ ରାଗିଗଲେ ଏବଂ ସେ ଏଭେଣ୍ଟରେ ପାଟି କରିବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଲେ । ପ୍ରକୃତରେ, ସେହି ଝିଅର ମାନିବା ଏହା ଯେ, ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ ଏହି ସମସ୍ତ ବିଷୟ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ । କାରଣ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ତ ଦୁନିଆ ହିଁ ଏକା ପରି ଅଟେ । କିନ୍ତୁ ଦେଶୀ ଗାର୍ଲ ତାଙ୍କୁ ଜଣେଇ ଦେଲେ ଯେ, ସେ ଜଣେ ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନୀ ଏବଂ ତାହା ପାଇଁ ସେ କିଛି ମଧ୍ୟ କରି ପାରିବେ ।