😭ହେ ପ୍ରଭୁ ନମିତା ଅଗ୍ରୱାଲ୍ ସହ ଜଙ୍ଗଲରେ ଘଟିଲା ଏମିତି ଏକ ସାଙ୍ଘାତିକ ଘଟଣା…

Namitha Agarwal

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଏମିତି କ’ଣ ଘଟିଥିଲା ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ପୋଲିସ ଫୋର୍ସ ପହଞ୍ଚଥିଲେ । ଆପଣମାନେ ନମିତା ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କୁ ବେଶ୍ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣିଥିବେ । ଯିଏକି ଅନେକ ସାରା ଗୀତରେ କଣ୍ଠଦାନ କରି ବେଶ୍ ପପୁଲାର୍ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି । ଆଉ ଆପଣମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଟି ଗୀତକୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏଞ୍ଜୟ କରିଥିବେ । ସେ ଭଜନ ହେଉ କିମ୍ବା ଆଲବମ୍ ହେଉ । ସବୁଥିରେ ପାରଙ୍ଗମ ନମିତା ଅଗ୍ରୱାଲ । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଶ୍ରତାମାନେ ତାଙ୍କୁ ଶୁଣିବା ପାଇଁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ।

ତେବେ ଏହି କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ଜଣକ ପିକନିକ୍ କରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାମିଲି ସହ ପାହାଡିଆ ଜଙ୍ଗଲକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଏମିତି ରାସ୍ତାରେ କ’ଣ ଘଟିଲା ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପ୍ରିୟ କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ନମିତା ଅଗ୍ରୱାଲ ପୋଲିସଙ୍କ ର ସାହାର୍ଯ୍ୟ ଲୋଡିଥିଲେ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବେଶ୍ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

Namita

ପ୍ରକୃତରେ ସେଦିନ ନମିତା ଅଗ୍ରୱାଲ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ପିକନିକ୍ କରିବା ପାଇଁ ଜଙ୍ଗଲକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଜଙ୍ଗଲ ପାହାଡରେ ପିକନିକ୍ କରୁଥୁବା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଜନ ଗହଳି ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଥିଲା । ନମିତା ଅଗ୍ରୱାଲ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ସୀତାରାମ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ ସହ ପିକନିକ୍ କରୁଥିଲେ । ନୂଆ ନୂଆ ଜାଗା ବୁଲି ବୁଲି ଦେଖୁଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ସହିତ ଖୁବ୍ ମଜାମସ୍ତି କରୁଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କ ପରିବାର ର ଅନ୍ୟ ସଦସ୍ୟ ମାନେ ଅଛନ୍ତି ।

ନମିତା ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କୁ ଦେଖି ଫ୍ୟାନ୍ସ ମାନେ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଇଥିଲେ । ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଜନ ଗହଳି ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଥିଲା । ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ନମିତା ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷା ଦବା ପାଇଁ ପୋଲିସ ଫୋର୍ସ ତାଙ୍କ ନିକଟକୁ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲା । ନମିତା ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କୁ ଓ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାମିଲିଙ୍କୁ ପୋଲିସ ସୁରକ୍ଷା ଦେଇଥିଲା । ଏହାପରେ ପିକନିକ୍ ସାରି ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ନମିତା ଅଗ୍ରୱାଲ ଘରକୁ ଫେରିଥିଲେ ।

ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *