ପ୍ରଥମେ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡର ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ତିଆରି କରିବା ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ।

Spread the love

ଲକଡାଉନର ଏହି ମୁହୂର୍ତ ସମୟରେ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ମହାରାଜଗଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲାରୁ ଏକ ଘଟଣା ଶୁଣିବା ପାଇଁ ମିଳିଛି , ଯାହା ଶୁଣି ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ । ବାସ୍ତବରେ, ଜଣେ ନିନ୍ଦନୀୟ ପ୍ରେମିକ ନିଜ ପ୍ରେମିକାକୁ ବ୍ଲାକମେଲ କରି ଶାରୀରିକ ଶୋଷଣ କରି ପ୍ରେମିକାର ଏକ ଆପତ୍ତିଜନକ ଭିଡିଓ କରିଥିଲା । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପ୍ରେମିକ ନିଜ ପ୍ରେମିକାର ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅପଲୋଡ୍ ମଧ୍ୟ କରିଦେଇଛି । ବର୍ତମାନ ନାବାଳିକା ଜଣକ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ।

Google

ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ଘଟଣା ମହାରାଜଗଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲାର ପାନିଆରା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳର ଅଟେ ।ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରେମିକାକୁ ଅପମାନିତ କରିବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଆପତ୍ତିଜନକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ପ୍ରେମିକାକୁ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ଦେଖାଇ ବାରମ୍ବାର ବ୍ଲାକମେଲ କରି ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରି ଚାଲିଥିଲା ।

Google

ନାବାଳିକାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ପ୍ରଥମେ ପୋଲିସ କେଶ ଦାଏର କରିବା ପାଇଁ ବିଳମ୍ବ କରିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଗଣମାଧ୍ୟମ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ପାନିରା ପୋଲିସ ତରବରିଆ ଭାବେ ଆଇଟି ଆକ୍ଟ ସମେତ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପ୍ରେମିକ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରି ଆରୋପି ପ୍ରେମିକର ସନ୍ଧାନରେ ଲାଗିପଡିଥିଲା ।

google

ଏଥି ସହିତ, ଏହି ମାମଲାରେ ଅତିରିକ୍ତ ପୋଲିସ ଅଧୀକ୍ଷକ ଆଶୁତୋଷ ଶୁକ୍ଲା କହିଛନ୍ତି ଯେ ପାନିଆରା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆଇଟି ଆକ୍ଟ ସହିତ ପୀଡିତା ଝିଅକୁ ହତ୍ୟା କରିବାର ଧମକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଖୋଜି ଗିରଫ କରାଯାଇ ଜେଲ ପଠାଯିବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।