ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ସହ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ପୁଣି ଥରେ ପାଣିରେ ନିଆଁ ଲଗାଇବେ, ‘ଟିପି ଟିପି ବର୍ଷା ପାଣି’ର ରି-କ୍ରିଏଟ ହେବ ।

Spread the love

ଫିଲ୍ମରେ ନାୟକ ଏବଂ ନାୟିକାଙ୍କୁ ବର୍ଷାରେ ଭିଜିବାର ବହୁତ ଦେଖିଥିବେ ଏବଂ ଏପରି ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ନିଜ ଫିଲ୍ମରେ ଅଧିକ କରିଛନ୍ତି ।

ବଲିଉଡରେ ରିମେକ ଏବଂ ରିମିକ୍ସର ସମୟ ଚାଲିଛି । ଏଠାରେ ଫିଲ୍ମ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ପୁରୁଣା ସୁପରହିଟ ଗୀତକୁ ପୁଣିଥରେ ରିମେକ କରାଯାଉଛି ଏବଂ ଦର୍ଶକ ଏହାକୁ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମରେ ନାୟକ ଏବଂ ନାୟିକାଙ୍କୁ ବର୍ଷାରେ ଭିଜିବାର ବହୁତ ଦେଖିଥିବେ ଏବଂ ଏପରି ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ନିଜ ଫିଲ୍ମରେ ଅଧିକ କରିଛନ୍ତି । ଏପରି ପୁଣି ଥରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଖବର ଅନୁସାରେ, ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ “ସୁର୍ଯ୍ୟବଂଶୀ”ରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ମଧ୍ୟ ଦେଖା ଦେବେ । ହେଲେ ଖବର ଏହା ମଧ୍ୟ ଅଛି ଯେ, ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ସହ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ପୁଣି ଥରେ ପାଣିରେ ନିଆଁ ଲଗାଇବେ । ଏହି ଖବରକୁ ବିସ୍ତାରରେ ଜାଣନ୍ତୁ ।

ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ସହ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ପୁଣି ଥରେ ପାଣିରେ ନିଆଁ ଲଗାଇବେ :

ଫିଲ୍ମ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରୋହିତ ସେଟ୍ଟୀ, ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ସହିତ ଫିଲ୍ମ ସୁର୍ଯ୍ୟବଂଶୀର ସୁଟିଙ୍ଗ କରୁଛନ୍ତି, ଯାହା ୨୭ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୦କୁ ଆସିବ । ପ୍ରକୃତରେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଇଂସା-ଆଲ୍ଲାହ ସହ ୨୦୨୦ରେ ଇଦ ସମୟରେ ଆସିବାର ଥିଲା କିନ୍ତୁ ରୋହିତ ସେଟ୍ଟୀ ଏହି ଫିଲ୍ମର ରିଲିଜ ତାରିଖ ଘୁଞ୍ଚାଇ ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଶୀଘ୍ର ରିଲିଜ ହେବ । ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ପୋଲିସ ଅଫିସର ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିବେ ବୋଲି ଅଫିସିଆଲ ଘୋଷଣା ହୋଇସାରିଛି । ଫିଲ୍ମରେ ୯୦ ଦଶକର ସୁପରହିଟ ଗୀତ ‘ଟିପ ଟିପ ବର୍ଷା ପାନୀ’କୁ ପୁଣିଥରେ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ରିମେକ କରାଯାଇଛି । ଏହି ଗୀତ ୧୯୯୪ରେ ମୋହରା ଫିଲ୍ମର ଅଟେ । ଅକ୍ଷୟ ଏବଂ ରବିନାଙ୍କ ଉପରେ ଶୁଟିଙ୍ଗ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ଗୀତ ସେତେବେଳେ ମଧ୍ୟ ସୁପରହିଟ ଥିଲା ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟ ଲୋକେ ଏହି ଗୀତକୁ ବହୁତ ଶୁଣୁଛନ୍ତି । ଏହି ଗୀତ ସେତେବେଳେର ସବୁଠାରୁ ବୋଲ୍ଦ ଗୀତ ଥିଲା, ଯାହା ବର୍ଷାରେ ଭିଜି ହୋଇଥିବା ଅକ୍ଷୟ ଏବଂ ରବିନା ଉପରେ ଶୁଟିଙ୍ଗ କରାଯାଇଥିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଗୀତର ରିମେକ ଶୁଣିବା ପାଇଁ ଲୋକେ ବ୍ୟାକୁଳ ଅଟନ୍ତି ।

ଏକ ବିଶେଷ ସୂତ୍ରରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ, ରୋହିତ ସେଟ୍ଟୀ ଫିଲ୍ମ “ମୋହରା”ର ହିଟ୍ ଗୀତ “ଟିପି ଟିପି ବର୍ଷା ପାନୀ”ର ଅଫିସିଆଲ କପି କିଣି ନେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଗୀତର ସୁଟିଙ୍ଗ ଅତିଶୀଘ୍ର ଆରମ୍ଭ କରିବେ । ଖବର ଅନୁସାରେ, ଅକ୍ଷୟ ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଏହି ଗୀତ ରାମୋଜି ଫିଲ୍ମସିଟିରେ ସୁଟିଙ୍ଗ ହେବ । ବିଗତ କିଛିଦିନ ହେଲା ଏହି ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଙ୍ଗ ଲଣ୍ଡନରେ ହେଉଥିଲା ଏବଂ ଏହି କାଁପ୍ ଡ୍ରାମା ଫିଲ୍ମରେ ଅଜୟ ଦେବଗନ, ରଣବିର ସିଂ ଏବଂ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କର କେମିଓ ମଧ୍ୟ ରହିବ ।

ଅକ୍ଷୟ ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ଯୋଡି ସୁପରହିଟ ଅଟେ :

ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କେଫଙ୍କ ଯୋଡିକୁ ସମସ୍ତେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଏମାନେ “ୱେଳକମ୍”, “ହମକୋ ଦିୱାନା କର ଗଏ”, “ସିଂ ଇଜ କିଙ୍ଗ”, “ବ୍ଲୁ”, “ନମସ୍ତେ ଲଣ୍ଡନ”, “ତିସ ମାର ଖାନ” ଏବଂ “ଦେ ଦନାଦନ୍” ଭଳି ସଫଳ ଫିଲ୍ମରେ ଏକାଠି କାମ କରିଛନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କ ରୋମାନ୍ସକୁ ସମସ୍ତେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ଏମାନଙ୍କ ଯୋଡି ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଟେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଜରିଆରେ ନିଜର ଅନ୍ୟ ଏକ ବ୍ଲକବାଷ୍ଟରର ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ଲାଗିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ଏମାନଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ କେମିଷ୍ଟ୍ରି ଦେଖିବାକୁ ମିଳି ପାରିବ ।