ଅଜୟଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ କାଜଲଙ୍କ ବାହାଘର ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇଥିଲା, ଆଜି ତାଙ୍କର ଅବସ୍ଥା ହୋଇଯାଇଛି କିଛି ଏମିତି…

Spread the love

ବଲିଉଡର ଚୁଲବୁଲି ଅଭିନେତ୍ରୀ କାଜଲଙ୍କୁ କୋଟି କୋଟି ଲୋକ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି । ବଲିଉଡରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ି ଯାଇଥିବା କାଜଲ ନିଜ ଦମ୍ ରେ ଏଭଳି କାର୍ଯ୍ୟ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି, ଯାହାକୁ ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କୁ ବର୍ଷ ବର୍ଷ ଲଗିଯାଇଥାଏ । ନିଜ ସମୟର ଅଲୌକିକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତନୁଜାଙ୍କ ଝିଅ କାଜଲ ହୁଏତ ଅଧିକାଂଶରେ ନିଜ ମାଆର ନାମକୁ ଉଚ୍ଚରୁ ଉଚ୍ଚତର କରି ସାରିଛନ୍ତି । ଏହାପରେ ଏଭଳି ଏକ ସମୟ ଆସିଥିଲା; ଯେତେବେଳେ କାଜଲ ବଲିଉଡର ସିଂଘମ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ । ଏମିତିରେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କାଜଲଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ପ୍ରକାଶ କରିଥିବା ଏଭଳି ଏକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ; ଯାହାର ବର୍ତ୍ତମାନର ସ୍ଥିତିକୁ ଦେଖି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଚକିତ ହୋଇଯିବେ ।

ବାସ୍ତବରେ ଆମେ ଏଠାରେ କଥା ହେଉଛୁ, କାଜଲଙ୍କ ଅନସ୍କ୍ରିନ ପ୍ରେମୀ ରହି ସାରିଥିବା ଅଭିନେତା ବିଜୟ ଆନନ୍ଦ ବିଷୟରେ । ବିଜୟ ଆନନ୍ଦ ବିଷୟରେ କୁହାଯାଏ କି ସେ ନିଜ ସମୟରେ ବଲିଉଡରେ ଜଣେ ଭଲ କଳାକାର ଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ବିଜୟ ଆନନ୍ଦ ହଠାତ୍ ବଲିଉଡରୁ ଦୂରେଇ ଯିବାର ନିଷ୍ପତ୍ତି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚକିତ କରିଦେଇଥିଲା । ଯଦିଓ କିଛି ମନେ ଅଛି, ତେବେ ଆନନ୍ଦ ୧୯୯୮ ମସିହାର ସୁପରହିଟ ଫିଲ୍ମ୍ “ପ୍ୟାର ତୋ ହୋନା ହି ଥା”ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ସେ କାଜଲଙ୍କ ଭାବି ସ୍ଵାମୀର ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ବିଜୟ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ କାଜଲଙ୍କ କେମେଷ୍ଟ୍ରୀ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା ।

ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ମୁଖ୍ୟ ଚରିତ୍ର କାଜଲ ଏବଂ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ସହ ବିଜୟଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ପ୍ରଶଂସା ମିଳିଥିଲା କିନ୍ତୁ କାହିଁକି କେଜାଣି ଏହି ଫିଲ୍ମ୍ ପରେ ବିଜୟ ଆନନ୍ଦ ଲାଇମ-ଲାଇଟର ବଲିଉଡରୁ ଦୂରକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ । ଅନେକ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କର କୌଣସି ସନ୍ଧାନ ମଧ୍ୟ ମିଳିନଥିଲା କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ପୁଣିଥରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଏହି ବଦଳି ଯାଇଥିବା ଲୁକ୍ ଲୋକଙ୍କୁ ବହୁତ ଚକିତ କରିବାରେ ଲାଗିଛି ।

ବାସ୍ତବରେ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ବିଜୟ ଆନନ୍ଦ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜର କିଛି ଫୋଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଫୋଟରେ ତାଙ୍କୁ ଚିହ୍ନିବା ବହୁତ କଷ୍ଟକର ଅଟେ । କେହି ମଧ୍ୟ ଏହି ଫୋଟୋକୁ ଦେଖି ଏହା କହିବେ ନାହିଁ ଯେ, ସେ ହେଉଛନ୍ତି ସେହି ଚୋକଲେଟ୍ ବୋୟ ଯିଏକି କାଜଲଙ୍କ ସହ ରୋମାନ୍ସ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଏହି ତାଜା ଫଟୋରେ ବିଜୟ ଏହିପରି ଭାବେ ବଦଳି ଯିବାର ନଜରକୁ ଆସିଥିଲେ ଯାହାଦ୍ଵାରା ଲୋକଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ହେଉ ନାହିଁ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଅନୁଛେଦଟି କିପରି ଲାଗିଲା Comment କରି ଆମକୁ ଜାଣନ୍ତୁ । ଭଲ ଲାଗିଲେ ଶେୟାର କରି ଅନ୍ୟକୁ ଜାଣନ୍ତୁ ! ଧନ୍ୟବାଦ