ଦେଖନ୍ତୁ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଶଶୁର ଘର ବଙ୍ଗଳାର କିଛି ଭିତରର ଫୋଟ ଚିତ୍ର । କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେଇ ନିକ୍ ଏହି ଆରମଦାୟକ ବଙ୍ଗଳା କିଣିଥିଲେ । ନିକ ଜୋନ୍ସ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ

Spread the love

ଦେଖନ୍ତୁ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଶଶୁର ଘର ବଙ୍ଗଳାର କିଛି ଭିତରର ଫୋଟ ଚିତ୍ର । କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେଇ ନିକ୍ ଏହି ଆରମଦାୟକ ବଙ୍ଗଳା କିଣିଥିଲେ । ନିକ ଜୋନ୍ସ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଏହି ଆରମଦାୟକ ବଙ୍ଗଳା କିଣିଛନ୍ତି ।

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଆଜି ବଲିଉଡର ଜଣେ ଉଚ୍ଚ ସ୍ତରୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ । ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସ୍ତରରେ ମଧ୍ୟ ପରିଚିତ । ସେ ହୋଲିଉଡ଼ର ଅନେକ ସିରିଏଲ ଏବଂ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି । ଗତବର୍ଷ ଜୋଧପୁରର ଉମେଦ ଭବନରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏବଂ ନିକ ଜୋନ୍ସଙ୍କ ବିବାହ ରାଜକୀୟ ନୀତିରେ ସମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ବିବାହ ଖ୍ରୀଷ୍ଟିଆନ ରୀତିନୀତି ଏବଂ ହିନ୍ଦୁ ରୀତିନୀତିରେ ସମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଛି । ଆପଣଙ୍କୁ କହି ରଖୁଚୁ ଯେ, ନିକ ଜୋନ୍ସ ଆମେରିକାର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଆକସ୍ମିକ ତୀବ୍ର ଗାୟକ । ନିକଟରେ ହୋଇଥିବା ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏବଂ ନିକଙ୍କ ରାଜକୀୟ ବିବାହ ମିଡ଼ିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିଲା ।

ଯେବେ ଠାରୁ ନିକ୍ ଏବଂ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କର ବିବାହ ହୋଇଛି, ସେହି ଦିନ ଠାରୁ ପ୍ରିୟଙ୍କା କିଛି ନା କିଛି କାରଣ ଯୋଗୁଁ ମିଡ଼ିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି । କିଛି ଦିନ ତଳେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଶଶୁର ଘର ଲୋସ ଏଞ୍ଜେଲସରୁ ଫେରିଛନ୍ତି । ଯେମିତି ହିଁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଶଶୁର ଘରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି, ସେ ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ସେଲ୍ଫି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ।ଫୋଟର ତଳେ ସେ ‘ସୁଇଟ ହୋମ’ ବୋଲି ଶିରୋନାମା ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି । ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ସମର୍ଥକ ମାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ଏହି ଫୋଟଟି ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିଛ । ପୁଣି ସେଠାରେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ସମର୍ଥକମାନେ ତାଙ୍କ ଘର ଭିତରର କିଛି ଫୋଟ ଦେଖିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ଏମିତିରେ ଆଜିର ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କର ଶଶୁର ଘରର ଭିତରର କିଛି ଫୋଟ ଆଣିଛୁ ।

ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇ ଦେଉଛୁ ଯେ, ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ନିକ୍ ଏହି ଘରକୁ କିଣି ଥିଲେ । ଏହି ଆରମଦାୟକ ବଙ୍ଗଳାକୁ ଦେଖିଲେ ଆପଣଙ୍କ ହୋସ ନିଶ୍ଚୟ ଉଡିଯିବ ।

ଆପଣ ଫୋଟରେ ଦେଖୁଥିବେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏବଂ ନିକଙ୍କ ଘର ବହୁତ ସାଧସିଧା, ଶାନ୍ତ ଏବଂ ରୁଚି ସମ୍ପନ୍ନ ଅଟେ । ତାଙ୍କର ଏହି ଘର ଦୁଇଜଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସହ ମେଳ ହେଉଛି ।

ଲୋସ ଏଞ୍ଜେଲସର ବ୍ରେବରୀ ହିଲସରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏବଂ ନିକଙ୍କ ଏହି ଘର ଅବସ୍ଥିତ । ଏହି ଘର ଜେତିକ ବିସ୍ମୟକର ସେତିକି ହିଁ ମୂଲ୍ୟବାନ ।

ମିଡ଼ିଆ ଖବର ଅନୁସାରେ ଏହି ଘରର ମୂଲ୍ୟ ୬.୫ ମିଲିୟନ ଡଲାର ବା ୪୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ଅଟେ ।

ଏହି ଆରମଦାୟକ ବଙ୍ଗଳାରେ ୫ଟି ଶୟନ କକ୍ଷ, ୪ଟି ଗାଧୁଆ କୋଠରୀ ଏବଂ ଗୋଟିଏ ସୁନ୍ଦର ଗାଧୁଆ ଜଳାଶୟ ରହିଛି । ଘରଟି ବହୁତ ସବୁଜିମା ପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ସବୁଠୁ ଭଲ କଥା ହେଉଛି, ଏହି ଘରଟି କୋଳାହଳରୁ ବହୁତ ଦୂରରେ ଅଛି ।

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏବଂ ନିକଙ୍କ ଏହି ଘରକୁ ଦେଖି ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଗିବ ଆପଣ ଯେମିତି କେଉଁ ୫ସୀତାର ଆଶ୍ରୟସ୍ଥଳି (5 Star Resort)ର ଫୋଟ ଦେଖୁଛନ୍ତି ।

ପରଦା ସମ୍ମୁଖର କଥା କହିବା ଯଦି ନିକଟରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଫରହାନ ଅଖତର, ଜାୟରା ବସିମ ଅଭିନୀତ ଫିଲ୍ମ ‘ଦି ସ୍କାଇ ଇଜ ପିଙ୍କ’ର ସୁଟିଂଗ ସାରି ନିୟୁର୍କରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି ।ଖବର ଅନୁସାରେ ଏହି ବର୍ଷ ଅକ୍ଟୋବର ୧୧ ତାରିଖରେ ଫିଲ୍ମଟି ସିନେମା ଘରେ ରିଲିଜ ହେବ । ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂଗ ମାର୍ଚ୍ଚରେ ସରିଯାଇଛି ।