ସଡ଼କରେ ବହି ବିକ୍ରି କରୁଥିବା ଶିଶୁଟି ମାଗିଲା ଜାହ୍ନବୀଙ୍କ ଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ! ପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କରିଦେଇଥିଲେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ…

Spread the love

ବଲିଉଡ଼ରୁ ସବୁଦିନେ କିଛି ନା କିଛି ଖବର ନିଶ୍ଚୟ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଥାଏ, ଯେଉଁଥିରୁ ଲୋକେ ଚକିତ ହୋଇଯାନ୍ତି । କେବେ ଏହି କଳାକାର ମାନେ ଭଲ କାମ କରି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ୟୁଜର୍ସ ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ପ୍ରଶଂସା ଲାଭ କରିଥାନ୍ତି ତୋ ଆଉ କେବେ ଏମାନେ ଅନ୍ୟ କେତେକ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଲୋକମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମାଲୋଚନା ହେବାକୁ ପଡିଥାଏ । କିନ୍ତୁ ଦିବଙ୍ଗତ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ଝିଅ ଜାହ୍ନବୀ କପୂର ଅଧିକାଂଶ ନିଜର କାମ ପାଇଁ ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ମଧ୍ୟ ଜିଣି ପାରନ୍ତି ଏବଂ ଲୋକେ ଏହାର ସିଧା ଶ୍ରେୟ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ଲାଳନପାଳନ ଉପରେ ଦେଇଥାନ୍ତି । ଶ୍ରୀଦେବୀ ବହୁତ ଦୟାଳୁ ଥିଲେ ଏବଂ ସେ ନିଜ ସମ୍ମୁଖରେ କୌଣସି ମଧ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଖାଲି ହାତରେ ଯିବାକୁ ଦେଉ ନଥିଲେ । ସେପରି ହିଁ କିଛି ଜାହ୍ନବୀ କପୂର ମଧ୍ୟ କଲେ ଏବଂ ସଡ଼କରେ ପୁସ୍ତକ ବିକ୍ରି କରୁଥିବା ଶିଶୁଟି, ଯେତେବେଳେ ଜାହ୍ନବୀଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିଥିଲା ଏବଂ ଜାହ୍ନବୀ ତାଙ୍କୁ ସହାୟତା କଲେ ଏବଂ ନିଜର ଡ୍ରାଇଭରକୁ ମାଗି ସେହି ଝିଅକୁ ଦେଲେ ।

ରାସ୍ତାରେ ପୁସ୍ତକ ବିକ୍ରି କରୁଥିବା ଝିଅଟି ଜାହ୍ନବୀଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିଲେ :

ଜାହ୍ନବୀ କପୂରଙ୍କ ଗୋଟିଏ ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରଲ ହୋଇଛି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଗୋଟିଏ ଗରିବ ଝିଅଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଦେଉଥିବାର ଦେଖାଗଲେ । ପ୍ରକୃତରେ ସଡ଼କ ଉପରେ ପୁସ୍ତକ ବିକ୍ରି କରୁଥିବା ଗୋଟିଏ ଝିଅ ଜାହ୍ନବୀଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପରେ ପୁସ୍ତକ କିଣିବାକୁ କହିଲେ କିନ୍ତୁ ଜାହ୍ନବୀ ବହୁତ ବିନମ୍ରତାର ସହ ଝିଅକୁ କହିଲେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଟଙ୍କା ନାହିଁ । ଯଦିଓ ପରେ ସେହି ଝିଅଙ୍କ ଦୁଃଖିତ ଚେହେରାକୁ ଦେଖି ପାରିଲେ ନାହିଁ ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ଝିଅଟି ଜିଦ୍ଦି କରିବାକୁ ଲାଗିଲା, ତେବେ ସେ ପୁସ୍ତକ କିଣି ପାରିଲେ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ପାଖରୁ କିଛି ଟଙ୍କା ଆଣି ସେହି ଝିଅକୁ ଦେଲେ । ଭିଡ଼ିଓରେ ଦେଖାଯାଉଥିବା ଜାହ୍ନବୀ କେଉଁଠାରୁ ଆସୁଅଛି ଏବଂ ଝିଅଟି ଜାହ୍ନବୀଙ୍କୁ ପୁସ୍ତକ କିଣିବା ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ କଲେ, ତେବେ ଜାହ୍ନବୀ ହସି ହସି କହିଲେ ଯେ ମୋ ପାଖରେ ପଇସା ନାହିଁ । ଏହା ପରେ ମଧ୍ୟ ଶିଶୁଟି ଦୁଃଖିତ ମନରେ ଛିଡ଼ା ହୋଇଥିଲା, ତେବେ ସେ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ପାଖରୁ ଟଙ୍କା ଉଧାର ନେଲେ ଏବଂ ସେହି ଝିଅକୁ ଦେଇଦେଲେ ।

ସେହି ଝିଅ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ହୋଇ ବାୟ ବାୟ ଦିଦି କହି ଚାଲିଗଲା । ଏହା ପରେ ଲୋକମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଜାହ୍ନବୀଙ୍କ ପ୍ରଶଂସା କରିବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଥିଲେ । ଏହି ଭିଡ଼ିଓଟି ଭାଇରଲ ହେବା ପରେ ଲୋକମାନେ ଜାହ୍ନବୀଙ୍କ ପ୍ରଶଂସାରେ ଏହା ଲେଖିଲେ, “ଏହା ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ଶିକ୍ଷାର ପ୍ରଭାବ ଅଟେ । ଆପଣ ତାଙ୍କୁ ନାମରୁ ସମ୍ବୋଧନ କରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଗୋଟିଏ କଥାକୁ ଆପଣ ଅଣଦେଖା କରି ପାରିବେ ନାହିଁ ଯେ, ସେ ବହୁତ ବଡ଼ ହୃଦୟର ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ଶ୍ରୀଦେବୀ ସ୍ୱର୍ଗରେ ରହି ମଧ୍ୟ ଝିଅର ଏହିପରି କାର୍ଯ୍ୟ ଦେଖି ଖୁବ୍ ଗର୍ବିତ ଅନୁଭବ କରୁଥିବେ ।” ସେଠାରେ ଅନ୍ୟ ଏକ ୟୁଜର୍ସ ଲେଖିଲା ଯେ, “ଦୟାଳୁ କାମଟି ଯେତିକି ଛୋଟ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ବେକାର ହୋଇ ନଥାଏ । ଶ୍ରୀଦେବୀ ନିଜ ଝିଅମାନଙ୍କୁ ଏହି ଶିକ୍ଷା ଦେଇଛନ୍ତି ।” ଅନ୍ୟ ଏକ ୟୁଜର୍ସ ଲେଖିଲା ଯେ, “ସର୍ବଦା ଖୁସି ରହନ୍ତୁ, ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବା ଭଲ ମନୁଷ୍ୟ ହେବା ବହୁତ କଷ୍ଟକର ଅଟେ ।”

ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ହିଁ ହିଟ୍ ହୋଇଗଲେ :

୨୦୧୮ର ଶୁଭାରମ୍ଭରେ ନିଜର ମାଆ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କୁ ହରେଇ ବସିଥିବା ଜାହ୍ନବୀ କପୂର ଭାଙ୍ଗି ପଡ଼ିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ସାହସ ଦେଇଥିଲେ । ସେ ନିଜର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଅଭିନୟ ଶେଷ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଜୁଲାଇରେ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର “ଧଡ଼କ” ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ତାଙ୍କ ବିପରୀତରେ ଇଶାନ ଖଟ୍ଟର ଥିଲେ, ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ୧୦୦ କୋଟିରୁ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ରୋଜଗାର କରିଥିଲେ ଏବଂ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ଲୋକେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ । ଜାହ୍ନବୀ କପୂରଙ୍କ ପାଖରେ ବର୍ତ୍ତମାନ କେତେଗୁଡିଏ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଫର ରହିଛି ଏବଂ ସେଥିରୁ କିଛିର ସୁଟିଂ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ କରୁଛନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ଲୋକେ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କୁ ମନେ ପକାନ୍ତି । କାରଣ ଜାହ୍ନବୀଙ୍କ ଅଭିନୟ ନିଜର ମାଆଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି କମ ନୁହେଁ ।