ଏମାନେ ହେଉଛନ୍ତି ବଲିଉଡ଼ର ଶାଳୀ ଓ ଭିଣୋଇଙ୍କ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଯୋଡ଼ି ! ନମ୍ବର ୨ର ଶାଳୀ ଅଟନ୍ତି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ !

Spread the love

ବନ୍ଧୁଗଣ ବଲିଉଡ଼ ଦୁନିଆରେ ଆମକୁ ଅନେକ ସମ୍ପର୍କ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ, ମାଆ ପୁଅଙ୍କ ଭଲ ପାଇବା, ମାଆ ଝିଅଙ୍କ ଭଲ ପାଇବା, ଭଉଣୀ ଭାଇଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇଁ ଜଣାଇ ଦେଉଛୁ ଯେ, ଯେତିକି ସୁନ୍ଦର ଏମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଆମକୁ ପରଦାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ, ଠିକ ସେହିପରି ହିଁ ଏମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ କିଛି ଏମାନଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାଏ, ଯାହାକୁ ଏମାନେ ଭଲ ଭାବରେ ନିଭାଇ ଥାଆନ୍ତି । ଭାରତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ବହୁତ ବଡ଼ ଅଟେ । ଏଠାରେ ବହୁତ ଏପରି କଳାକାର ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନଙ୍କ ପରସ୍ପର ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ନା କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ଜରିଆରେ ରହିଥାଏ । ଶାଳୀ ଏବଂ ଭିଣୋଇର ସମ୍ପର୍କଟି ବହୁତ ଥଟ୍ଟା ମଜାର ଅଟେ । କୁହାଯାଏ ଯେ, ଶାଳୀ ଅଧା ଘରବାଲି ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ଏମିତିରେ ତାଙ୍କୁ ସେପରି ହିଁ ମାନ ସମ୍ମାନ ଦେବା ଉଚିତ, ଯେପରି ଆପଣ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଦେଇଥାନ୍ତି । ବଲିଉଡ଼ର ଏହି ଶାଳୀ ଭିଣୋଇଙ୍କ ଯୋଡ଼ିମାନେ ପରସ୍ପର ଠାରୁ ବହୁତ ଫ୍ରେଙ୍କ ଏବଂ ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ମଧ୍ୟ ଅଟନ୍ତି । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବଲିଉଡ଼ର ୬ଟି ଶାଳୀ ଭିଣୋଇଙ୍କ ଯୋଡ଼ି ସହିତ ପରିଚିତ କରାଇବା ପାଇଁ ଯାଉଛୁ, ଯିଏ ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହୋଇଥାନ୍ତି ।

ଶକ୍ତି କପୂର ଏବଂ ପଦ୍ମିନୀ କୋହ୍ଳାପୁର :

ବଲିଉଡ଼ର କେତେଗୁଡିଏ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମାନଙ୍କରେ ଖଳନାୟକ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଶକ୍ତି କପୂର ଅଭିନେତ୍ରୀ ପଦ୍ମିନୀ କୋଲ୍ହାପୁରୀଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଭିଣୋଇ ଲାଗନ୍ତି । ଶକ୍ତି କପୂର ଅଭିନେତ୍ରୀ ପଦ୍ମିନୀ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୂରଙ୍କ ମାଉସୀ ଅଟନ୍ତି । ଶକ୍ତି କପୂର ପଦ୍ମିନୀ କୋଲ୍ହାପୁରୀଙ୍କ ବଡ଼ ଭଉଣୀ ଶିବାନୀ କୋଲ୍ହାପୁରୀଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ପଦ୍ମିନୀ କୋଲ୍ହାପୁରୀ ବଲିଉଡ଼ର ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି, ଏବଂ କେତେଗୁଡିଏ ହିଟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମାନଙ୍କରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିସାରିଛନ୍ତି । ଏହି ଶାଳୀ ଏବଂ ଭିଣୋଇଙ୍କ ଯୋଡ଼ି ମଧ୍ୟ ବଲିଉଡ଼ରେ ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଟନ୍ତି ।

ସୈଫ ଅଲି ଖାନ୍ ଏବଂ କରିସ୍ମା କପୂର :

କରିନା କପୂରଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ କରିବା ପରେ କରିଷମା କପୂର ସୈଫ ଅଲି ଖାଁଙ୍କ ଶାଳୀ ହୋଇଗଲେ । ଏହା କହିବା ଭୁଲ ହେବ ନାହିଁ ଯେ ବଲିଉଡ଼ର ଏହି ଶାଳୀ ଏବଂ ଭିଣୋଇଙ୍କ ଯୋଡ଼ି ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଟେ । କେତେଥର କରିନା କପୂର, ସୈଫ ଅଲି ଖାଁ ଏବଂ କରିଷମା କପୂରଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଟି କରିବା ପରି ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ଏହି ଶାଳୀ- ଭିଣୋଇ ଙ୍କ ଯୋଡ଼ି ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଷ୍ଟାଇଲିସ ମଧ୍ୟ ଅଟନ୍ତି ।

ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏବଂ ରିଙ୍କି ଖାନ୍ନା :

୧୭ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୦୧ରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏବଂ ଟ୍ଵିଙ୍କଲ ଖନ୍ନାଙ୍କ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା । ଟ୍ଵିଙ୍କଲ ଖନ୍ନାଙ୍କ ଗୋଟିଏ ଛୋଟ ଭଉଣୀ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ଯାହାଙ୍କ ନାମ ରିଙ୍କି ଖନ୍ନା ଅଟେ । ରିଙ୍କି ଖନ୍ନା ମଧ୍ୟ ବଲିଉଡ଼ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମାନଙ୍କରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି । ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ରିଙ୍କି ଖନ୍ନାଙ୍କ ଭିଣୋଇ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଯୋଡ଼ି ବଲିଉଡ଼ରେ ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ମଧ୍ୟ ଅଟନ୍ତି । ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ରିଙ୍କିଙ୍କ ବହୁତ ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତି ଏବଂ ଛୋଟ ଛୋଟ କଥା ପାଇଁ ଅଧିକାର ସହିତ କହି ମଧ୍ୟ ଦିଅନ୍ତି ।

ଆଦିତ୍ୟ ଚୋପଡ଼ା ଏବଂ କାଜଲ :

ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଜଣାଇଦେଉଛୁ ଯେ ବଲିଉଡ଼ର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ନାୟିକା କାଜଲ ଆଦିତ୍ୟ ଚୋପଡ଼ାଙ୍କ ଶାଳୀ ଅଟନ୍ତି । ରାନୀ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ କରିବାପରେ ଆଦିତ୍ୟ କାଜଲଙ୍କ ଭିଣୋଇ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ଯଦିଓ ଦୁଇଜଣ ସାଥିରେ ବହୁତ କମ ହିଁ ନଜର ଆସନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏହା ସତ୍ତ୍ୱେ ମଧ୍ୟ ବଲିଉଡ଼ର ଏହି ଶାଳୀ ଭିଣୋଇଙ୍କ ଯୋଡ଼ି ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଟନ୍ତି ।

ଅଜୟ ଦେବଗନ ଏବଂ ରାନୀ ମୁଖାର୍ଜୀ :

ବଲିଉଡ଼ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାନୀ ମୁଖାର୍ଜୀ କାଜଲଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭଉଣୀ ଅଟନ୍ତି । ଏହି ହିସାବରେ ଅଜୟ ଦେବଗନ ତାଙ୍କ ଭିଣୋଇ ଅଟନ୍ତି । ଅଜୟ ଦେବଗନ ଏବଂ ରାନୀ ମୁଖାର୍ଜୀ ଉଭୟ ହିଁ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ବଡ଼ କଳାକାର ଅଟନ୍ତି । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଚୋରି-ଚୋରି’ରେ ଅଜୟ ଦେବଗନ ଏବଂ ରାନୀ ମୁଖାର୍ଜୀ ସାଥିରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ।

ରଣଧୀର କପୂର ଏବଂ ସାଧନା :

ନିଜ ସମୟର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ରଣଧୀର କପୂର ସାଧନାଙ୍କ ସାଥିରେ କେତେଗୁଡିଏ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ପରେ ଯେବେ ରଣଧୀର କପୂର ବବିତାଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ କଲେ ତେବେ ସେ ସାଧନାଙ୍କ ଶାଳୀ ହୋଇଗଲ। ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଜଣାଇଦେଉଛୁ ଯେ ବବିତା ସାଧନାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭଉଣୀ ଅଟନ୍ତି ।