ଟି-ସିରିଜ୍ ମାଲିକ ସହ ବିବାହ କରିବା ପରେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ଛାଡ଼ିଥିଲେ ଅଭିନୟ ! ବର୍ତ୍ତମାନ ଜନଙ୍କ ସହ ଆସିବେ ନଜର…

Spread the love

ଛୋଟ ପରଦା ଏବଂ କିଛି ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିଥିବା ଦିବ୍ୟା ଖୋସଲା ବର୍ତ୍ତମାନ ପୁଣି ଥରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ।

ବଲିଉଡ ଜଗତ ସର୍ବଦା ଏପରି ହିଁ ହୋଇଥାଏ ଯେତେବଳେ କୌଣସି ଅଭିନେତ୍ରୀ ବାହାଘର ପାଇଁ ନିଜ କ୍ୟାରିୟର ଶେଷ କରି ଦେଇଥାନ୍ତି, ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏହିପରି ରହିଥାନ୍ତି ଯିଏକି ପୁଣିଥରେ ଫିଲ୍ମ ଜଗତକୁ ଆସିଥାନ୍ତି । ଏଥିମଧ୍ୟରୁ ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ ଏବଂ ରେଖା ଭଳି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି, ଯିଏକି ପୁଣିଥରେ ବଲିଉଡକୁ ଫେରିଥିଲେ ଓ ସଫଳତା ମଧ୍ୟ ପାଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପୁଣିଥରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀବ୍ୟା ଖୋସାଲାଙ୍କ ନାମ ଆସିଛି । ଟି- ସିରିଜ୍ ର ମାଲିକ ସହ ବିବାହ କରିବା ପରେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ଛାଡ଼ିଥିଲେ ଅଭିନୟ, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଜନ ଆବ୍ରହମଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ “ସତ୍ୟମେବ ଜୟତେ-୨”ରେ ସେ ନଜର ଆସିବେ ।

ଟି-ସିରିଜର ମାଲିକ ସହ ବିବାହ କରିବା ପରେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ଛାଡ଼ିଥିଲେ ଅଭିନୟ :

ଜନ ଆବ୍ରାହମଙ୍କ ସୁପରହିଟ ଫିଲ୍ମ “ସତ୍ୟମେବ ଜୟତେ”ର ସିକ୍ଵଲ ଚାଲିଛି । ଫିଲ୍ମର ପ୍ରଥମ ପୋଷ୍ଟର ରିଲିଜ ହୋଇଛି, ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏରେ ଜନ ଆବ୍ରାହମ ତୋ ଦ୍ୱିତୀୟଟିରେ ଦିବ୍ୟା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମ ଟି-ସିରିଜ୍ ବେନର ତଳେ ତିଆରି ହେଉଛି ଏବଂ ଏଥିରେ ଜନ ଓ ଦିବ୍ୟା ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବେ । ଯେଉଁଠାରେ ଜନ ପୋଲିସ ଡ୍ରେସରେ ନଜର ଆସିବେ ଏବଂ ଡ୍ରେସକୁ ଚିରି ନିଜର ଛାତି ଦେଖାଉଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ତ୍ରିରଙ୍ଗା ଛବି ଅଙ୍କା ଯାଇଛି, ସେଠାରେ ଅନ୍ୟ ଏକ ପୋଷ୍ଟରରେ ଦିବ୍ୟା ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ଦିବ୍ୟା ଖୋସଲା ୨୦୦୪ ମସିହାରେ ଫିଲ୍ମ “ଅବ ତୁମାରେ ହୱାଲେ ବତନ ସାଥିୟଁ” ଠାରୁ ଅଭିନୟର କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ସେହି ବର୍ଷ ସେ “ଲବ ଟୁ ଡେ” ଫିଲ୍ମରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ସେ ସ୍ୱର୍ଗୀୟ ଗୁଲସନ କୁମାରଙ୍କ ପୁଅ ଭୂଷଣ କୁମାର ସହ ବିବାହ କରିଥିଲେ ।

ଟି- ସିରିଜ୍ ର ମାଲିକ ଏବଂ ଫିଲ୍ମ ପ୍ରୋଡ୍ୟୁସର ଭୂଷଣ କୁମାରଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିବା ପରେ ଦିବ୍ୟା ଆଉ ନଜର ଆସିନଥିଲେ । ଯଦିଓ ଲାଇମଲାଇଟର ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଦିବ୍ୟା ସର୍ବଦା ରହୁଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଫିଲ୍ମ ମାଧ୍ୟମରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଜିତି ପାରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କର ଚରିତ୍ର ମଧ୍ୟ ଦେଶଭକ୍ତି ମହିଳାଙ୍କ ହେବ । ଦିବ୍ୟା ୨୦୦୦ର ଆରମ୍ଭରେ ଅନେକ ମ୍ୟୁଜିକ ଭିଡିଓରେ କାମ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଏକ ସଫଳ ମଡେଲ ମଧ୍ୟ ରହି ସାରିଛନ୍ତି । “ସତ୍ୟମେବ ଜୟତେ-୨” ଫିଲ୍ମର ପୋଷ୍ଟର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ଏହାକୁ ଅନେକ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି । ଦିବ୍ୟା ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କେବଳ ଦୁଇଟି ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମରେ ହିଁ କାମ କରିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେ ଅନେକ ସୋର୍ଟ ଫିଲ୍ମରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରି ସାରିଛନ୍ତି । ସୁନ୍ଦରତାର ମାମଲାରେ ସେ କାହାଠାରୁ ମଧ୍ୟ କମ ନୁହଁନ୍ତି । ଯଦିଓ ଆମେ ଫିଲ୍ମ “ସତ୍ୟମେବ ଜୟତେ-୨”ର କଥା ହେବା ତେବେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ୨ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୦ରେ ସିନେମା ଘର ଗୁଡିକରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ।

ଅନୁଛେଦଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ନିଜ ମତାମତ କମେଣ୍ଟ ଜରିଆରେ ଆମକୁ ଜାଣନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ !