ଆର୍ଜେଣ୍ଟିନାର ଏହି ଅଦ୍ଭୁତ ବାହାଘର ରେ ପୁଅର ବୟସ ମାତ୍ର 23, କିନ୍ତୁ ନବବଧୁ ବୟସ 91 ଗୁରୁଜନୋଚିତ ମହିଳା ଥିଲେ ।

Spread the love

ଆଜିକାଲିର ସୋସିଆଲ ମେଡିଆରେ ଦୁନିଆରେ ଘଟୁ ଥିବା ଅଜବ-ଗଜବ ଭାଇରାଲ ଆସୁଅଛି । ଏକ ଏମିତି ଖବର ରହିଅଛି ଯାହାକି ସମସ୍ତଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ସେହି ଖବର ଆଡକୁ ଟାଣି ନେଉଛି । ବାସ୍ତବରେ ଆର୍ଜେଣ୍ଟିନାରେ ଏକ ବଡ ଅପୂର୍ବ ବାହାଘର ହୋଇଛି, ସମ୍ଭବତଃ ଏହି ଖବର ଜାଣିବା ପରେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ରହିଯିବେ, ଏମିତିରେ ବି ଆପଣ କେତେ ଲୋକଙ୍କୁ କହିଥିବାର ଶୁଣିଥିବେ, କି ଭଲ ପାଇବାରେ କୌଣସି ବୟସର ସୀମା ରହି ନ ଥାଏ । କିନ୍ତୁ ଏହି ଖବର ଶୁଣିଲେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହାଇଯିବେ ।

23 ବର୍ଷ ବର 91 ବର୍ଷ ନବବିବାହିତ ବଧୁ:-

ଆର୍ଜେଣ୍ଟିନାର ଏହି ଅପୂର୍ବ ବାହାଘରରେ ବରର ବୟସ ମାତ୍ର 23, କିନ୍ତୁ ନବବିବାହିତ ବଧୁଙ୍କ ବୟସ 91ର ଗୁରୁଜନୋଚିତ ମହିଳା । 23 ବୟସ ବର ଜଣେ କାନୁନ ପାଠ ପଢୁଥିଲେ । ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ଏହି ଗୁରୁଜନୋଚିତ ମହିଳା ରହୁଥିଲେ । ବାହାଘର ପରେ ମଧ୍ୟ ସେ 91 ବୟସ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ hoonymoon ମଧ୍ୟ ଯାଇଥିଲେ, ଯେଉଁଠି ଏମିତି ଘଟଣା ଘଟିଛି ଯେଉଁଥିରେ ସେହି ପୁଅଟିର ଭବିଷ୍ୟତ ଅନ୍ଧକାରମୟ ହୋଇଗଲା ।

ନବବିବାହିତ ବଧୁଙ୍କ ହେଲା ମୃତ୍ୟୁ:-

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ସେହି ପୁଅଟି ଗୁରୁଜନୋଚିତ ମହିଳାଙ୍କ hoonymoon କରିବାକୁ ଯାଇଥଲେ ଏବଂ ସେହି ସ୍ଥାନରେ ନବବିବାହିତ ବଧୁଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଲେ । ସେତେବେଳେ ସେହି ମହିଳାଙ୍କ ବଳ ଭାଙ୍ଗି ପଡ଼ିଲା, ଯାହାଫଳରେ ସେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ମାମଲାରେ ସେହି ପୁଅଟିର ଭବିଷ୍ୟତ ଅନ୍ଧକାରରେ ଲଟିକି ପଡିଲା ।

ମହିଳା ଦେଇଥିଲେ ଏମିତି ଅଜବ -ଗଜବ ଅଫର :-

ବିଶେଷ ସୂତ୍ରରୁ ଜଣାପଡିଲା କି, ପୁଅଙ୍କ ପରିବାରର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ସ୍ଥିତି ବହୁତ ଖରପ ଥିଲା, ଯାହାଫଳରେ ସେ ଆଗକୁ ପାଠ ପଢି ପାରିନଥିଲେ । ଗୁରୁଜନୋଚିତ ମହିଳା ଏହି ପୁଅକୁ ଏମିତି ଅଜବ-ଜଗବ ଅଫର ଦେଇଥିଲେ, ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଏହି ପୁଅଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ, ଯଦି ସେ ତାଙ୍କ ସହ ବାହାଘର କରିବେ ତାହାଲେ, ସେହି ପୁଅଟିର ସାରା ପାଠ ପଢିବା ଖର୍ଚ୍ଚ ବହନ କରିବେ ।

ପେନସନ ର ଲୋଭ ରେ ବାହାଘର କରିଲେ :-

ଗୁରୁଜନୋଚିତ ମହିଳା ଜଣକ ସେହି ପୁଅଟିକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମତେ ପେନସନ ମିଳୁଛି, ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ସେହି ପେନସନ ତାଙ୍କୁ ମିଳିବ । କାରଣ ସେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ହାଇଯିବେ । ଏହି ଭଳି ଅଫର ଶୁଣି ସେହି ପୁଅଟି ତୁରନ୍ତ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହାଇଗଲେ ଏବଂ ଦୁହେଁଙ୍କ ବାହାଘର ହାଇଗଲା । ବାହାଘର ପରେ hoonymoonରେ ଦୁହେ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ସେହିଠାରେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା । ଏହା ପରେ ସେହି ପୁଅ ଜଣକ ପେନସନ ବିଭାଗ ସହ ସମ୍ପର୍କ କରିଥିଲେ । ପୁଅଟିର ଜୀବନ ବଂଚିବା ପାଇଁ ପେନସନ ବିଭାଗର ଅଧିକାରୀ ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ଟଙ୍କା ଲୋଭର ମକଦ୍ଦମା ରୁଜ୍ଜ କଲେ । ଯାହାଫଳରେ ପୁଅଟି ଜେଲ ଯିବାରୁ ବଂଚି ଗଲା ।