ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ନାତି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଅଟନ୍ତି, ତାଙ୍କ ଆଗରେ ସବୁ ତାରକାଙ୍କ ଛୁଆ ଫେଲ୍ ହୋଇଯିବେ ! ଦେଖନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଫୋଟ ।

Spread the love

ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର କଥା କହିବା ଯଦି ଏହି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତାଙ୍କ ଅଭାଵ ନାହିଁ । ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ସୁନ୍ଦର ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତା ଲାଇନ ଲାଗିଛି । ଯଦି ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତାଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବା, ତେବେ ଏହି ତାଲିକାରେ ଧମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ବିନା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ ନାହିଁ । ସେ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମି ଜୀବନରେ ଅନେକ ଚମତ୍କାର ଫିଲ୍ମ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଦର୍ଶକ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ମଧ୍ୟ କରୁଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ଧମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଏମିତି ଅନେକ ଫିଲ୍ମ ଅଛି, ଯାହାକୁ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଦେଖିବା ପରେ ଲୋକେ ସେତିକି ହିଁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି; ଯେତିକି ଆଗରୁ କରୁଥିଲେ । ଦିଲ୍ଲୀପ କୁମାରଙ୍କ ଭଳି ମହାନ ଅଭିନେତା ମଧ୍ୟ ଏକଦା ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଚେହେରାରେ ପ୍ରଭାବିତ ଥିଲେ । ଧମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଏହି ଆକର୍ଷଣୀୟ ରୂପ ତାଙ୍କ ନାତି ଆର୍ଯ୍ୟମନ ଦେଓଲ ପାରମ୍ପରିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ପାଇଛନ୍ତି । ଆର୍ଯ୍ୟମନ ଦେଓଲ, ବୋବି ଦେଓଲଙ୍କ ବଡ଼ପୁଅ ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆର୍ଯ୍ୟମନ ଦେଓଲଙ୍କୁ ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ଅନୁଭଵ ଠାରୁ ବଞ୍ଚିତ ରଖାଯାଇ ଥିଲା । ଏହି ବର୍ଷ ବେଙ୍କକ୍ ର ଆଇଫା ସମାରୋହରେ ଆର୍ଯ୍ୟମନ ଦେଓଲର ପ୍ରଥମ ଝଲକ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏହି ସମାରୋହରେ ଆର୍ଯ୍ୟମନ କଳା ରଙ୍ଗର ସୁଟରେ ବହୁତ ଅଧିକ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉ ଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଏହି ଫୋଟଟି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଘୁରି ବୁଲୁଛି ।

ଏହି ଫୋଟଟି ମୁମ୍ବାଇ ବିମାନ ବନ୍ଦରର । ଆର୍ଯ୍ୟମନ ଦେଓଲ ପୁଣିଥରେ ତାଙ୍କ ପରିବାରଙ୍କ ସହିତ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ସେହି ଫୋଟରେ ସେ ତାଙ୍କ ବାପା ବୋବି ଦେଓଲ, ମାଆ ତାନ୍ୟା ଦେଓଲ ଓ ସାନ ଭାଇଙ୍କ ସହିତ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଆର୍ଯ୍ୟମନ ଦେଓଲ ନାରଙ୍ଗୀ ରଙ୍ଗର ସାର୍ଟ ଓ ନୀଳ ରଙ୍ଗର ଜିନ୍ସ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ଓ ତାଙ୍କ ଆଖିରେ କଳା ରଙ୍ଗର ଚଷମା ଧାରଣ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଏହି ଭେଷ ଦେଖି, ଏହା କୁହାଯାଇ ପାରିବ ଯେ, ତାଙ୍କ ଭେଶଭୂଷା ପୁରା ତାରକା ମାନଙ୍କ ଭଳି ଥିଲା । ବହୁତ ଲୋକ ଏମିତି ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ଆର୍ଯ୍ୟମନଙ୍କ ତୁଳନା ବିଦେଶୀ ଅଭିନେତା ମାନଙ୍କ ସହ କରିଛନ୍ତି ।

ବୋବି ଦେଓଲ “ହାଉସ ଫୁଲ-୪”ର ସୁଟିଂ କରିବା ପାଇଁ ପରିବାର ସହ ଲଣ୍ଡନ ଯାଇଛନ୍ତି । ସେଠାରେ ବୋବି ଦେଓଲ ଗୋଟିଏ ଗୀତା ମଧ୍ୟ ସୁଟିଂ କରିବେ । ସେ ଚିନ୍ତା କରିଥିଏ ଯେ, ଫିଲ୍ମ ସୁଟିଂ ସହିତ ସେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତେଇ ପାରିବେ । ଏମିତିରେ ତ ଫୋଟକୁ ଦେଖି ଲାଗୁଛି ବୋବି ଦେଓଲ ମନ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛି ଏବଂ ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ମଧ୍ୟ ଦେଖା ଯାଉଛନ୍ତି । “ରେସ-୩” ସୁଟିଂ ସମୟରେ ବୋବି ଦେଓଲଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ଵାସ ବଢିଯାଇଛି, ଯାହାର ଚମକ ଆପଣ ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କ ଚେହେରା ଦେଖି ଜାଣିପାରୁଥିବେ ।

ବୋବି ଦେଓଲ “ରେସ-୩” ପରେ “ୟମଲା ପଗଲା ଦିୱାନ”ରେ ପୁଣିଥରେ ନଜର ଆସିବେ । ଯେଉଁଥିରେ ସେ ତାଙ୍କ ବାପା ଧମେନ୍ଦ୍ର ଏବଂ ବଡ଼ ଭାଇ ସୋନି ଦେଓଲଙ୍କ ସହିତ Screen space ସେୟାର କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ଅଗଷ୍ଟ ୩୧ରେ ରିଲିଜ ହେବ । ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ପୂର୍ବରୁ ଅଗଷ୍ଟ ୧୫ରେ ରିଲିଜ ହେବାର ଥିଲା କିନ୍ତୁ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ “ଗୋଲଡ଼” ଏବଂ ଜନ୍ ଇବ୍ରାହିମଙ୍କ “ସତ୍ୟମେବ ଜୟତେ” କାରଣରୁ ଏହି ଫିଲ୍ମର ରିଲିଜ ତାରିଖକୁ ଆଗକୁ ଘୁଞ୍ଚାଗଲା ।

ବୋବି ଦେଓଲ ତାଙ୍କ ସମର୍ଥକଙ୍କ ସହିତ ବିମାନ ବନ୍ଦରରେ ଫୋଟ ଉଠାଇଲେ । ସେମିତି ତ ସୋନି ଦେଓଲଙ୍କ ପୁଅ କାରଣ ଦେଓଲ ଫିଲ୍ମ ‘ପଲ୍ ପଲ୍ ଦିଲ୍ କି ପାସ୍’ରୁ ଆରମ୍ଭ କରିବେ କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆର୍ଯ୍ୟମନ ଦେଓଲ ମଧ୍ୟ ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଅନୁଭବ ଦେବାକୁ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ । ଆର୍ଯ୍ୟମନ ଦେଓଲଙ୍କ ଚେହେରାରୁ ଜଣାପଡୁଛି ଯେ, ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଲୋକପ୍ରିୟ ହେବେ ।