ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି : ଅମିତାଭ, ଅମୀର, ରଣବୀରଙ୍କ ପରେ ଐଶ୍ୱରୀୟା ମଧ୍ୟ ପୁଲୱାମା ଶହୀଦଙ୍କ ସ୍ମୃତିରେ ଗୀତ ରେକଡ଼ିଂ କଲେ ।

Spread the love

ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି : ଅମିତାଭ, ଅମୀର, ରଣବୀରଙ୍କ ପରେ ଐଶ୍ୱରୀୟା ମଧ୍ୟ ପୁଲୱାମା ଶହୀଦଙ୍କ ସ୍ମୃତିରେ ଗୀତ ରେକଡ଼ିଂ କଲେ ।

ବଲିଉଡ ଖବର: ପୁଲୱାମା ଆକ୍ରମଣରେ ଶହୀଦ ହୋଇଥିବା ବୀରମାନଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଦେବା ପାଇଁ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତାମାନେ ଗୋଟିଏ ଗୀତ ରେକଡ଼ିଂ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଗୀତର ନାମ ହେଉଛି ‘ତୁ ଦେଶ ମେରା’। ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ, ଅମୀର ଖାନ, କାର୍ତ୍ତିକ ଅର୍ଯ୍ୟନ ଏବଂ ରଣବୀର କପୁର ଏହି ଗୀତକୁ ରେକଡ଼ିଂ କରିଛନ୍ତି । ଏବେ ଏହି ଗୀତ ସହିତ ଐଶ୍ୱରୀୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ମଧ୍ୟ ଶହୀଦମାନଙ୍କୁ ମନେ ପକାଇଛନ୍ତି ।

୧୪ଟି କଳାକାର କରିବେ ରେକଡ଼ିଂ :

ଟାଇମସ୍ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଖବର ଅନୁସାରେ, ଏହି ଛବି ଗୀତଟି ୧୪ଟି କଳାକାରଙ୍କ ସହିତ ହୋଇଛି । ହେପି ପ୍ରଡକ୍ସନର ଅଭିଷେକ ମିଶ୍ର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଅନ୍ୟ କାଳକର ମାନଙ୍କ ପରେ ଏବେ ଐଶ୍ୱରୀୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ମଧ୍ୟ ଏହି ଗୀତର ସୁଟିଂ କରି ସାରିଛନ୍ତି । ଏହି ଗୀତଟିକୁ ଆମେ ପୁଲୱାମାର ଶହୀଦମାନଙ୍କୁ ସମର୍ପଣ କରୁଛ ।

ଫେବୃଆରୀ ୧୪ରେ ଆକ୍ରମଣ ହୋଇଥିଲା :

ଏହି ବର୍ଷ ଅପ୍ରେଲରେ ସି.ଆର୍.ପି.ଏଫ୍ ମାନେ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ହେଣ୍ଡେଲରେ ଅମିତାଭ, ଅମୀର ଏବଂ ରଣବୀରଙ୍କ ଫୋଟକୁ ସେୟାର କରି ଲେଖିଛନ୍ତି – କଳାକାର ମାନଙ୍କ ଭଲ କାମ, “ଆପଣ ସମସ୍ତେ ଶହୀଦମାନଙ୍କୁ ‘ତୁ ଦେଶ ମେରା’ ଗୀତ ସମର୍ପଣ କରିଛନ୍ତି, ସେଥିପାଇଁ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ କରୁଛୁ ।” ଏହି ଫୋଟରେ ୩ଟି କଳାକାର ସୁଟିଂ କରିବାର ଦେଖା ଯାଉଛ । ଫେବୃଆରୀ ୧୪ରେ ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀରର ପୁଲୱାମାରେ ଆତଙ୍କବାଦୀମାନେ ସି.ଆର୍.ପି.ଏଫ୍ ର ବସକୁ ବୋମାରେ ଉଡାଇ ଦେଇଥିଲେ । ଏହି ଆକ୍ରମଣରେ ୪୦ ରୁ ଅଧିକ ଯବାନ ଶହୀଦ ହୋଇଥିଲେ ।

ଶହିଦମାନଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ comment boxରେ ଲେଖନ୍ତୁ “ଭାରତ ମାତା କି ଜୟ ହେ” ।