16 ବର୍ଷର ଝିଅକୁ ପ୍ରେମ ଜାଲରେ ଫସାଇ ଗର୍ଭବତୀ କରିଦେଇଥିଲା ଯୁବକ ।

Spread the love

ନିକଟରେ ଏକ ଅପରାଧ ଘଟଣା ଜବଲପୁରରୁ ଶୁଣିବା ପାଇଁ ମିଳିଛି । ଶାହାପୁରା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳର ରହାମକାରିଆ ଗ୍ରାମରେ ଲକଡାଉନ ସମୟରେ ଏକ ବଳାତ୍କାର ଘଟଣା ଘଟିଛି । ପ୍ରକୃତରେ ଶାହପୁରା ନିକଟତର ରାମଖୀରା ଗ୍ରାମର ୧୬ ବର୍ଷିୟ ବାଳିକା ଗର୍ଭବତୀ ଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ଏହି ମାମଲାରେ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ବାଳିକା ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଅଷ୍ଟମ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅଧ୍ୟୟନ କରିଛନ୍ତି । ଏଥିସହିତ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ହୋଲି ପରେ ସେ ଗାଁର ଖେରମାଇ ମନ୍ଦିରକୁ ଯାଇ ତାଙ୍କ ବଡ଼ ବାପାଙ୍କ ଝିଅ ସହିତ ପୂଜା କରୁଥିଲେ । ଏଥି ସହ ସେ ଗାଁରେ ରହୁଥିବା ଗୋବିନ୍ଦ ଗୌଡଙ୍କ ସହ ପରିଚିତ ହୋଇଥିଲେ ।

Google

ସେ କହିଛନ୍ତି, “ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ମୋ ବଡ଼ବାପାଙ୍କ ଝିଅ ସହିତ ଗୋବିନ୍ଦଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଯାଇଥିଲି, ସେତେବେଳେ ଗୋବିନ୍ଦ ମୋତେ ନିକଟସ୍ଥ ଆଖୁ କ୍ଷେତକୁ ନେଇଗଲେ । ସେ ମୋ ଭଉଣୀକୁ ବାଟରେ ଠିଆ କରାଇଲେ ।” ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଲା , “ସେ ଧମକ ଦେଇଥିଲା ଏହି ଘଟଣା ବିଷୟରେ କେହି ଯେପରି ନ ଜାଣେ, ନଚେତ୍ ମୁଁ ତୁମକୁ ବଦନାମ କରିବି । ” ଏହା କହି ଗୋବିନ୍ଦ ବାରମ୍ବାର ମୋ ପ୍ରତି ଭୁଲ କାମ କରିଥିଲେ । ଭୟ ହେତୁ ମୁଁ ଏହା କାହାକୁ କହି ନ ଥିଲି । ଯେତେବେଳେ ମୋର ହଠାତ୍ ପେଟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେଲା, ମୋ ମା ମୋତେ ଶାହପୁରା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ର ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ଆଣିଥିଲେ ।

Google

ଏହି ସମୟରେ ଝିଅଟି ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲା, “ଡାକ୍ତର ସାର୍ ମୋତେ ଗର୍ଭବତୀ କହିବାରୁ ମୋତେ ଜବଲପୁର ମେଡିକାଲ କୁ ପଠାଇଲ । ବାଟରେ ମୁଁ ମା’ଙ୍କୁ ସବୁ କଥା କହିଥିଲି ।” ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ମାମଲାରେ ଝିଅର ବିବୃତ୍ତିରେ ପୋଲିସ ଧାରା ୩୭୬, ୫୦୬ ବି ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପେନାଲ ଲିଗାଲ୍ ପକ୍ସୋ ଆକ୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି ଏବଂ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗୋବିନ୍ଦ ଏବେ ପୋଲିସ ହାଜତରେ ଅଛି ।