30 ଜୁନ୍ 2020, ରାଶିଫଳ : ଆଜି ଏହି ୮ଟି ରାଶି ଉପରେ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବେ ପ୍ରଭୁ ହନୁମାନ ; ଆର୍ଥିକ

Spread the love

30 ଜୁନ୍ 2020, ରାଶିଫଳ : ଆଜି ଏହି ୮ଟି ରାଶି ଉପରେ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବେ ପ୍ରଭୁ ହନୁମାନ ; ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ କରିବେ ଉର୍ଣ୍ଣତ୍ତି । ପରିବାରରେ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରହିବ ।

ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ 30ଜୁନ ମଙ୍ଗଳବାର ରାଶିଫଳ ବିଷୟରେ କହିବୁ । ଆମ ଜୀବନରେ ରାଶିଫଳର ମହତ୍ଵ ରହିଛି । ରାଶିଫଳ ମାଧ୍ୟମରେ ଭବିଷ୍ୟତ ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ପୂର୍ବାନୁମାନ କରାଯାଇପାରିବ । ଏହି ଗ୍ରହ ନକ୍ଷେତ୍ରମାନଙ୍କ ଗତିବିଧିକୁ ଆଧାର କରି ରାଶିଫଳ ନିର୍ଣ୍ଣୟ କରାଯାଏ । ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ । ଏହି ରାଶିଫଳରେ, ଆପଣ ଚାକିରି, ବ୍ୟବସାୟ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶିକ୍ଷା ଏବଂ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଓ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସହିତ ଜଡିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ପାଇବେ । ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି କଟିବ, ତେବେ 30ଜୁନ ମଙ୍ଗଳବାର ରାଶିଫଳ ପଢନ୍ତୁ ।

ମେଷ :-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହବର୍ଦ୍ଧକ ସୂଚନା ମିଳିବ । ଅବିବାହିତ ମାନଙ୍କୁ ବୈବାହିକ ପ୍ରସ୍ତାବ ମିଳିପାରେ । ପୂର୍ବରୁ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସର ଫଳ ଆଜି ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ପରିବାରର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଯାତ୍ରାରେ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ । ଆଦର୍ଶ ବିଚାରକୁ ଜୀବନରେ ଆପଣେଇବା ଦ୍ଵାରା ଅନକେ ଲାଭ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଆଳସ୍ୟ ଅଧିକ ରହିବ । ପ୍ରେମୀ ସହିତ ଶାରୀରିକ ସମ୍ବନ୍ଧ ମଜବୁତ ହୋଇପାରେ । ପରିଶ୍ରମ ଦ୍ଵାରା ଅଧିକ ଲାଭ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।

ବୃଷ :-

ନୂଆ ସମ୍ପର୍କ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ । ଆପଣଙ୍କର କିଛି ମହତ୍ୱକାଂକ୍ଷା ଗୁଡ଼ିକ ପୂରଣ ହୋଇଯିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ଵାରା କିଛି ନୂଆ ଅଧିଗ୍ରହଣ ହୋଇପାରେ । ଯାତ୍ରା ଆପଣଙ୍କୁ ଥକାପଣ ଏବଂ ଅଶାନ୍ତି ଦେବ କିନ୍ତୁ ଆର୍ଥିକ ଅନୁସାରେ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ । ଖୁବଶୀଘ୍ର କ୍ରୋଧିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଏହାଦ୍ଵାରା ଆପଣଙ୍କ କାମ ବିଗିଡ଼ି ଯାଇପାରେ । ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ମାନେ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଅର୍ଜନ କରିବେ । ସଙ୍ଗୀତ ଇତ୍ୟାଦିରେ ରୁଚି ରହିବ । ମାଙ୍କ ସହିତ ବୈଚାରିକ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ । ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ରକାରୀ ବିଫଳ ରହିବେ ।

ମିଥୁନ :-

ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ବିପତ୍ତି ଆଶଙ୍କା ଏବଂ ଜାମିନ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଆଜି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟସ୍ଥଳ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ପଦୋନ୍ନତି ବଢ଼ାଇ ପାରିବେ । ପରିବାରର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଛୋଟ ଯାତ୍ରା କିମ୍ବା ଭ୍ରମଣର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି । ଆପଣଙ୍କ ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଆନନ୍ଦମୟ ଏବଂ ସୁଖକର ରହିବ । ବାହାରିଆ ଗତିବିଧିରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । କୌଣସି ନୂଆ ଯୋଜନା ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଆସିପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ବର୍ତ୍ତମାନର କାମ ତୁଳନାରେ ଅଧିକ ଲାଭଦାୟକ ରହିବ ।

କର୍କଟ :-

ଆଜି ଆପଣ ପରିବାରର ମାମଲାକୁ ସବଧାନତାର ସହିତ ସମାଧାନ କରନ୍ତୁ । ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି ଚାକିରୀ ପଇସାବାଲା ତାଙ୍କର ପଦୋନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । କୌଣସି ପୁରୁଣା କଥା ସମସ୍ୟା ଜାତ କରିପାରେ । ଆର୍ଥିକ ରୂପରେ ପୂର୍ବରୁ କରିଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ଆପଣଙ୍କୁ ମିଳିପାରେ । ଯଦି ଆପଣ କାହାକୁ ପଇସା କରଜ ଦେଇଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ତାହା ମିଳିଯାଇପାରେ । ଶେୟର ମାର୍କେଟ ଓ ମ୍ୟୁଚୁଆଲ ଫୋଣ୍ଡରେ ଇଚ୍ଛା ଅନୁଯାୟୀ ଲାଭ ହେବ । ଖେଳାଳୀଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ସମୟ ଚାଲୁଅଛି ।

ସିଂହ :-

ଆଜି ଏକ ଆନନ୍ଦମୟ ଏବଂ ଭଲ ସନ୍ଧ୍ୟା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ଘର ବନ୍ଧୁବର୍ଗଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ଭରିଯାଇ ପାରେ । ସନ୍ତାନ ଏବଂ ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧକୁ ନେଇ ଚାଲିଆସୁଥିବା ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ । ମାତା ପିତା ଏବଂ ଗୁରୁଜନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ମଧୁର ହେବ । ସହକର୍ମୀ ମାନେ ପୁଣିଥରେ ଅପେକ୍ଷିତ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି । ସତ୍ତା ଏବଂ ଅଫିସରେ ବଡ଼ ପଦରେ ବସିଥିବା ଅଫିସରଙ୍କ ସହିତ କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟ ହୋଇପାରେ । ଅପେକ୍ଷିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଳମ୍ବ ହେଲେ ଚିନ୍ତା ରହିବ । ଆପଣଙ୍କୁ ସନ୍ତାନ ସୁଖ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।

କନ୍ୟା :-

ଆଜି ଶିକ୍ଷା ସମ୍ବନ୍ଧୀ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ । ନିଜର ରହସ୍ୟ କାହାକୁ କୁହନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ କୌଣସି ଦାମୀ ଅଧିଗ୍ରହଣ ହୋଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ସନ୍ତୁଷ୍ଟିକୁ ବଢ଼ାଇବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସାମାଜିକ ସ୍ଥିତିକୁ ବଢ଼ାଇବ । ଧାର୍ମିକ ପ୍ରବୃତ୍ତି ଥିବା ଲୋକ, ପୂଜାପାଠ କିମ୍ବା କୌଣସି ଅନୁଷ୍ଠାନର ଆୟୋଜନ କରିପାରନ୍ତି । ଦୁଷ୍ଟ ପ୍ରକୃତିର ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ । ବୁଝିବିଚାରି ଏବଂ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ହିଁ ଆଗକୁ ବଢ଼ନ୍ତୁ ।

ତୁଳା :-

ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭଦାୟକ ରହିବ । ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା ଚଳାଇବେ । ଆପଣଙ୍କର କିଛି ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଆପଣଙ୍କ ବିଷୟରେ ଅଲଗା ମତ ରଖିବେ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପକ୍ଷ ନେଇପାରନ୍ତି । କିଛି ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକାରୀ ମାନଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ । ସମାଜ ସେବାର ପ୍ରେରଣା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ମାନ ସମ୍ମାନ ମିଳିବ । ନୂଆ ବ୍ୟାପାରିକ ଅନୁବନ୍ଧ ହୋଇପାରେ । ଆଜି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି । ଆପଣଙ୍କୁ ଫାଷ୍ଟ ଫୁଡ଼ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ ।

ବିଛା :-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉତ୍ଥାନ ପତନର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ । ଆପଣଙ୍କ ଅଧିନସ୍ଥ ଅନାବଶ୍ୟକ ଯୁକ୍ତି କରିପାରନ୍ତି ଯାହାର ପରିଣାମସ୍ୱରୂପ ଯୁକ୍ତି ଅଧିକ ବଢ଼ିପାରେ । ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ମିଳିବ । ଧନପ୍ରାପ୍ତି ସୁଗମ ହେବ । ବିରୋଧୀ ମାନେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ । ନିଜକୁ ଫିଟ ରଖିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଯୋଗ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ । ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ମଧୁରତା ଆସିବ । ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ବଡ଼ ବ୍ୟୟ ସମ୍ନାକୁ ଆସିପାରେ । ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ କିମ୍ବା ଚାକିରୀରେ ପଦୋନ୍ନତି ମିଳିପାରେ ।

ଧନୁ :

ବ୍ୟାପାରରେ ଆପଣଙ୍କର ରୋଜଗାର ବଢ଼ିବ । ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବହାର ଏବଂ କଥାବାର୍ତ୍ତାରେ କାହାକୁ ସନ୍ଦେହ ନହେଉ ସେଥିପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବେ । କ୍ରୋଧ ଏବଂ ଉତ୍ତେଜନା ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ । ଅପେକ୍ଷିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଳମ୍ବ ହେବ । ଆଜି ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସହିତ ବ୍ୟବହାର ଆପଣଙ୍କୁ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ କରିପାରେ । ଆପଣ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିବେ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତିର ଶୀର୍ଷକୁ ପହଂଚିବା ପାଇଁ ସର୍ଜନଶୀଳ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ । କାର୍ଯ୍ୟରତ ମହିଳାଙ୍କୁ ଅଫିସରେ ନିଜର ସିନିୟରଙ୍କ ଠାରୁ ପ୍ରତ୍ସାହନ ମିଳିବ ।

ମକର :

ଆର୍ଥିକ ସନ୍ଦର୍ଭରେ ଆଜି ଆପଣ ଲାଭ ପ୍ରାପ୍ତ କରିପାରିବେ । ଘରକୁ ଅତିଥି ମାନଙ୍କର ଆଗମନ ହୋଇପାରେ । ଶୁଭ ସମାଚାର ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଆତ୍ମବିଶ୍ବାସ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ବିଚାରର ସନ୍ଧାନ କରିବା ପାଇଁ ନିଜର କ୍ଷମତାକୁ ପ୍ରତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ କିନ୍ତୁ କାଲି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କିଛିବି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରତୀକ୍ଷା କରନ୍ତୁ । ମାତୃ ସମ୍ବନ୍ଧ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁବ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ । ଆଜି ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗି ପାରନ୍ତି । ପରିବାରରେ ଆପଣଙ୍କ ଗୁଣର ପ୍ରଶଂସା ହେବ ।

କୁମ୍ଭ :

ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ନିଶ୍ଚିତ ମିଳିବ । ନିଜର ବାଣୀ ଉପରେ ସଂଯମ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ । କାହାରି ସହିତ ବାଦ ବିବାଦ କିମ୍ବା ଝଗଡ଼ାରେ ପଡ଼ିବା ଦ୍ଵାରା ମାମଲା ଖରାପ ହୋଇପାରେ । ଆପଣଙ୍କ ପିଲାଙ୍କର ପ୍ରଦର୍ଶନ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଖୁସି ଏବଂ ଗର୍ବର ଭାବନା ଜାତ କରିବ । କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ରହିବ । ନେବା ଦେବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । କ୍ଷତ କିମ୍ବା ରୋଗ ପ୍ରତି ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ । ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭର କିଛି ଅବସର ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । କୌଣସି ନୂଆ କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟ ଦ୍ଵାରା ଆପଣ ଲାଭବାନ ହେବେ ।

ମୀନ :-

ଆଜି ଆର୍ଥିକ ସ୍ତରରେ ସୁଧାର ଆସିବ । ଖେଳ ପ୍ରେମୀଙ୍କୁ ନିଜର ପ୍ରତିଭା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ସୁଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଆଜି ଅଫିସରେ କାର୍ଯ୍ୟର ବୋଝ ସାମାନ୍ୟ ବଢ଼ିଯାଇପାରେ । ବୟସ୍କ ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜର ଧ୍ୟାନ ରଖିବା ଉଚିତ । ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧ ଦୃଢ଼ ରହିବ । ଛାତ୍ର ମାନେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ । ଆଗାମୀ ସମୟରେ ଏହି ଲୋକମାନେ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମୃଦ୍ଧ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ପୂରଣ ହେବ । ଛାତ୍ର ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଅନୁକୂଳ ରହିବ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *