ଯେତେବେଳେ ଉଦିତ ନାରାୟଣଙ୍କ ଦୁଇଟି ବିବାହର ହୋଇଥିଲା ଖୁଲାସା, ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀ ହୋଟେଲରେ କରିଥିଲେ ହଙ୍ଗାମା…

Spread the love

କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ଉଦିତ ନାରାୟଣ ୯୦ ଦଶକରୁ ନିଜର ମଧୁର ସ୍ୱରର ଯାଦୁରେ ବଲିଉଡରେ ଶହ ଶହ ସୁପରହିଟ୍ ଗୀତ ଗାଇଛନ୍ତି । କହିବାକୁ ଗଲେ, ୯୦ ଦଶକରେ ଉଦିତ ନାରାୟଣଙ୍କ ସ୍ୱର ସହିତ ବଲିଉଡ ଜଗତକୁ ଫେରି ଆସିଥିଲା ରୋମାନ୍ସର ଯୁଗ । ତାଙ୍କ ସ୍ୱର ଅନେକ କଳାକାରଙ୍କୁ ସୁପର ଷ୍ଟାର ହେବାର ସୁଯୋଗ ଦେଇଥିଲା ।

ରୋମାଣ୍ଟିକ ଗୀତର ରାଜା କୁହାଯାଉଥିବା ଗାୟକ ଉଦିତ ନାରାୟଣଙ୍କ ନିଜ ବାସ୍ତବିକ ଜୀବନର କାହାଣୀ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଏବଂ ଆକର୍ଷଣୀୟ । ଉଦିତ ନାରାୟଣ ଦୁଇଟି ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ସେ ନିଜ ପ୍ରଥମ ବିବାହରେ ବିହାରର ରଂଜନା ନାମକ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ।

୧୯୮୪ରେ ଉଦିତ ନାରାୟଣ ରଂଜନା ନାମକ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଏହି କଥା ସେତେବେଳର ଯେତେବେଳେ ଉଦିତ ନାରାୟଣ ନାମ ଅର୍ଜନ କରିନଥିଲେ । ଗାଁରେ ବିବାହ କରିବା ପରେ ଉଦିତ ନେପାଳୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଗୀତ ଗାଇବା ଏବଂ ଅଭିନୟ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ସେ ମୁମ୍ବାଇରେ ଦୀପା ଗହତରାଜ ନାମକ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରିଥିଲେ ।

ଦୀପା ନେପାଳର ଥିଲେ ଏବଂ ବଲିଉଡରେ ନାମ କମାଇବା ପାଇଁ ସଂଘର୍ଷ କରୁଥିଲେ । ୧୯୮୫ରେ, ଉଦିତ ଦୀପାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ସେତେବେଳେ ସମଗ୍ର ଦୁନିଆ ଜାଣିଲା ​​ଯେ ଉଦିତଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଦୀପା ହିଁ ଅଟନ୍ତି । ବିବାହର ଏକ ବର୍ଷ ପରେ ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କର ଏକ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ହେଇଥିଲା, ଯାହାର ନାମ ଆଦିତ୍ୟ ନାରାୟଣ । ଆଦିତ୍ୟ ମଧ୍ୟ ବଲିଉଡର ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଗାୟକ ।

୨୦୦୬ ମସିହାରେ ଉଦିତଙ୍କ ପ୍ରଥମ ବିବାହର ରହସ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା । ୨୦୦୬ ମସିହାରେ, ହଠାତ୍ ଉଦିତଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀ ରଂଜନା ତାଙ୍କୁ ଖୋଜିଖୋଜି ତାଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ଉଦିତ ପାଟଣାର ଏକ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଟେଲରେ ନିଜ ପାଇଁ ଏକ ରୁମ୍ ବୁକ୍ କରିଥିଲେ ଏବଂ ରଂଜନା ଜବରଦସ୍ତ ହୋଟେଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ । ସେତେବେଳେ ରଂଜନା ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର କେନ୍ଦ୍ରବିନ୍ଦୁ ପାଲଟିଯାଇଥିଲେ ।

ରଂଜନା ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ସ୍ୱାମୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ କ୍ରୋଧିତ ରଂଜନା ଏହା ପରେ କହିଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ (ଉଦିତ ନାରାୟଣ), ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀ ଥିବା ସତ୍ତ୍ୱେ ସେ ଦ୍ୱିତୀୟ ମହିଳାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ।

କିନ୍ତୁ ଉଦିତ ଏହି କଥାକୁ ଅସ୍ୱୀକାର କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ମୋତେ ବ୍ଲାକମେଲ କରିବା ଏବଂ ମୋର ଭାବମୂର୍ତ୍ତିକୁ ଖରାପ କରିବା ପାଇଁ ଏସବୁ ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରାଯାଉଛି । ଏହାପରେ ରଂଜନା କୋର୍ଟର ଆଶ୍ରୟ ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ଫଟୋ ଏବଂ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ ଦେଖାଇବା ପରେ ଉଦିତ ବିବାହର କଥାରେ ରାଜି ହୋଇଥିଲେ ।

ଏହାପରେ କୋର୍ଟ ଉଭୟ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଏକାଠି ରଖିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲା । ତା’ପରେ ଉଦିତ ନାରାୟଣ ସର୍ବସାଧାରଣରେ କହିଥିଲେ ଯେ, ରଂଜନା କେବଳ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀ ନୁହଁନ୍ତି ବରଂ ତାଙ୍କର ଯତ୍ନ ନେବା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର କର୍ତ୍ତବ୍ୟ ।