Breaking News: ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାକୁ ଭିତ୍ତି କରି ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ହେଲେ ଗିରଫ୍ !

Spread the love

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମାମଲା: ଏନଡିଆରଏସ ଆକ୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଏନସିବି ଦ୍ୱାରା ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ୭.୩୦ରେ କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରାଯିବ ।

ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ନାର୍କୋଟିକ୍ ଡ୍ରଗ୍ ଏବଂ ସାଇକୋଟ୍ରୋପିକ୍ ପଦାର୍ଥ ଅଧିନିୟମ ଅନୁଯାୟୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ନାର୍କୋଟିକ୍ସ ବ୍ୟୁରୋ ଗିରଫ କରିଛି। ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ । ଏନସିବି ଡେପୁଟି ଡାଇରେକ୍ଟର କେପିଏସ୍ ମାଲହୋତ୍ରା ରେହଙ୍କ ଗିରଫ ଖବରକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ରାତି ପ୍ରାୟ ୭.୩୦ ଟାରେ ତାଙ୍କୁ ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟଙ୍କ ନିକଟରେ ହାଜର କରାଯିବ ।

Google

ଡ୍ରଗ୍ସ କାର୍ଟେଲ ଭାଙ୍ଗିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଦର୍ଶାଇ ଏନସିବି ରିୟାଙ୍କ ଜଗୁଆଳି ପଚରାଉଚରା କରିବ । ତାଙ୍କୁ ସିଓନ୍ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଡାକ୍ତରୀ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ନିଆଯାଇଛି ଯେଉଁଠାରେ ତାଙ୍କୁ COVID-19 ପରୀକ୍ଷା କରାଯିବ ।

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ହ୍ଵାଟ୍ସଆପ ଚାଟ୍ପା ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଉପକରଣରୁ ସଂଗୃହିତ ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ ପ୍ରମାଣ ଆଧାରରେ ନାର୍କୋଟିକ୍ସ ବ୍ୟୁରୋ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଏବଂ ଲାଇଭ-ଇନ୍ ପାର୍ଟନରଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ଆଜି ଭିଡିଓ କନଫରେନ୍ସିଂ ମାଧ୍ୟମରେ ତାଙ୍କୁ କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରାଯିବ ବୋଲି ରିପୋର୍ଟରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ।

ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ଗିରଫ ଖବର ଅନଲାଇନରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବା ପରେ ସ୍ୱର୍ଗତ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଭଉଣୀ ଶ୍ୱେତା ସିଂ କିର୍ତ୍ତୀ ଟ୍ୱିଟରକୁ ଯାଇ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଭଗବାନ ଆମ ସହ ଅଛନ୍ତି ।

ଏହି ସମୟରେ ରେହଙ୍କ ଓକିଲ ସତୀଶ ମନେଶିନ୍ଦ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଜଣେ ନିଶା ସେବକଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ଥିବାରୁ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ତିନିଟି କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଏଜେନ୍ସି ଦ୍ୱାରା ଘେରି ରହିଛନ୍ତି ।

“ଟ୍ରାଭେଷ୍ଟି ଅଫ୍ ଜଷ୍ଟିସ୍ । ୩ ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ୍ ଏଜେନ୍ସି ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଘଉଡାଉଛନ୍ତି, କାରଣ ସେ ଜଣେ ନିଶା ସେବକଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ ଏବଂ ମୁମ୍ବାଇର ଜଣେ ଅଗ୍ରଣୀ ସାଇକ୍ରେଟିସଙ୍କ ତତ୍ୱାବଧାନରେ ଅନେକ ବର୍ଷ ଧରି ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟାରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ । ଯେଉଁଥି କାରଣ ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ ।”

ବିକାଶର ପ୍ରତିକ୍ରିୟାରେ ବିହାର ଡିଜିପି ଗୁପ୍ତେଶ୍ୱର ପାଣ୍ଡେ କହିଛନ୍ତି : “ରିୟା ଡ୍ରଗ୍ ବେପାରୀଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଥିବା ହେତୁ ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ଉନ୍ମୋଚିତ ହୋଇଛି । ଏହା ସ୍ଥାପିତ ହୋଇଛି, ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ଏନସିବି ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପ୍ରମାଣ ପାଇଥିବେ ।” ରିୟାଙ୍କ ସହ ଏନସିବି ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଭାଇ ଶୋୟିକ୍ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ, ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଘର ମ୍ୟାନେଜର ସାମୁଏଲ୍ ମିରାଣ୍ଡା (୩୩) ଏବଂ ତାଙ୍କ ଘରର କର୍ମଚାରୀ ଦୀପେଶ ସାୱନ୍ତଙ୍କ ସମେତ ୧୦ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ।

ଏନସିବି କହିଛି ଯେ ଏହା ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍ ଚାଟ୍ ରେକର୍ଡ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ବୈଦୁତିକ ତଥ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରିଛି ଯେଉଁଥିରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ ଏହି ନିଷିଦ୍ଧ ଔଷଧଗୁଡିକ ଏହି ଲୋକମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କିଣାଯାଇଥିଲା । ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁରେ ସିବିଆଇ ଅନୁସନ୍ଧାନରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଭାବେ ନାମିତ ହୋଇଥିବା ରିୟା ଡ୍ରଗ୍ସ ସେବନକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ । ସେ କିନ୍ତୁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ରାଜପୁତ ଗଞ୍ଜେଇ ଖାଉଥିଲେ ।

Google

ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ଏନସିବି ଦ୍ୱାରା ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ପଚରାଉଚୁରାର ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ଏହାପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କୁ ସୋମବାର ପ୍ରାୟ ଆଠ ଘଣ୍ଟା ଏବଂ ରବିବାର ଛଅ ଘଣ୍ଟା ଧରି ଏନସିବି ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲା ।

ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ଦୁଇଟି ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍ କ୍ଲୋନିଂ ପରେ ଇଡି ଏହା ସହ ଏକ ରିପୋର୍ଟ ବାଣ୍ଟିବା ପରେ ଏନସିବି ଯାଞ୍ଚ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ନିଷିଦ୍ଧ ଔଷଧ କ୍ରୟ, କାରବାର ଏବଂ ବ୍ୟବହାର ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଥିଲା ।